Якщо настав момент заповнити картридж новим тонером, а час не чекає, оперативна заправка картриджів на метро Вирлиця дозволить швидко і якісно відновити працездатність друкувального обладнання.

Замовити послугу:

  особливості діяльності “Fullcartridge”:

  • Надаємо послуги в усіх районах і передмістях Києва швидко, якісно і без шлюбу.
  • більш 1200 задоволених клієнтів високо оцінили наш сервіс.
  • Майстер виїде на замовлення через 30 хвилин після прийому заявки, тому Вам не доведеться довго чекати.
  • Робота може здійснюватися на виїзді або в приміщенні сервісного центру без вихідних і свят.
  • Пропонуємо можливість укладення договору і видаємо гарантію, так як наша діяльність спрямована на надання якісного сервісу.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на метро Вирлиця

  Ми пишаємося нашим чудовим персоналом, який досконало знає конструкцію всіх марок копіювального обладнання, щоб максимально швидко виконувати заправку будь-якої моделі картриджа. За рахунок застосування ефективної технології, у нас найшвидша процедура заправки, тривалість якої не перевищує 15-20 хвилин. До того ж, Ваш картридж гарантовано буде заправлений високоякісним тонером від надійних американських, корейських або китайських виробників. У разі наявності несправностей, буде виконано повне відновлення і заміна фотобарабана в картриджі. З таким підходом заправка принтерів на метро Вирлиця обійдеться в рази дешевше, ніж придбання нового оригінального картриджа.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  “Fullcartridge” – якісний сервіс за прийнятними цінами

  Успішному розвитку нашої компанії сприяє гнучка цінова політика і висока якість послуг. У прайс-листі доступна інформація про те, які послуги ми надаємо і вартість їх надання. хочемо зазначити, якщо Ви живете поблизу від наших майстернях, виїзд фахівця не оплачується. Розплата за послуги здійснюється готівкою по факту виконання роботи. Також можливо перерахувати коштів на розрахунковий рахунок по безналу.

  Замовити послуги досвідчених фахівців можна по телефону і на нашому сайті за допомогою заповнення online заявки, після чого менеджер передзвонить Вам і відповість на всі питання.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: