Потрібен сервіс з хорошою репутацією, де проводиться швидка і якісна заправка картриджів на Осокорках? найкраще, Що ви можете зробити, це звернеться за допомогою в сервісний центр “Fullcartridge”, надає цю послугу.

Замовити послугу:

  Чому обирають нашу компанію:

  • На ринку послуг більше 7 років.
  • Предметом нашої професійної гордості є висококласні фахівці, здатні виконувати заправку практично всіх моделей лазерних картриджів.
  • Для зручності клієнтів можна замовити послугу виїзду майстра додому або офіс.
  • Заправник відправиться на виклик за вказаною адресою в найближчим часом після Вашого дзвінка.
  • Якщо немає бажання везти кудись апарат в робочий час, можна скористатися послугами кур'єрської доставки.

  Крім заправки лазерних принтерів, компанія надає цілий спектр додаткових робіт: ремонт офісної техніки, прошивка принтера, расчіповка, заміна фотобарабана в картриджі, регенерація (відновлення) картриджів, профілактика обладнання.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджей на Осокорках

  У ситуаціях, коли закінчується тонер в лазерному принтері, не робіть необачно, купуючи новий картридж за порадою виробників. Адже насправді після заправки пристрої новою порцією чорнила, його можна повторно використовувати для роздруківки документів.
  Заправка принтерів на Осокорках виконується в день оформлення замовлення.

  Наші майстри, справжні професіонали своєї справи заправлять картридж високоякісним тонером, завдяки чому він відпрацює безперебійно до повного закінчення фарбувального порошку в бункері. Застосування інноваційної технології, дозволяє вже через 15 хвилин отримати якісно заправлений картридж з гарантією якості друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Якісний сервіс за розумною ціною

  Основною відмінністю в діяльності нашої фірми є висока кваліфікація персоналу і лояльні ціни. Детально дізнатися про вартість послуг сервісного центру можна на відповідній сторінці сайту в онлайн-каталозі. Для розрахунку за роботу можна вибрати оптимальний для себе варіант: або готівкою, або безготівковий. Щоб зробити співробітництво з нами максимально комфортним, ми надаємо можливість укладення договору на сервісне обслуговування друкарської техніки. Замовлення приймаються після заповнення заявок і дзвінків за вказаними телефонами на сайті.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: