Цікавить надійна і ефективна заправка картриджів на Відрадному? Зверніться до фахівців сервісного центру “Fullcartridge” і Ви отримаєте повний комплекс послуг з обслуговування лазерних пристроїв для друку.

Замовити послугу:

  Вигоди нашого сервісу:

  • Пропонуємо професійні послуги із заправки кольорових і чб картриджів таких марок як HP, Ксерокс, Canon, Panasonic, Samsung, Брати.
  • Майстер буде у Вас вдома або в офісі вже через 30 хвилин після заявки або в будь-який зручний час після узгодження з замовником.
  • Працюємо по вихідних і святах.
  • Заправляємо картриджі на виїзді або у нас в центрі.
  • Для великих компаній і офісів надаємо можливість укладення договору про співпрацю.
  • Видаємо гарантії на наші послуги.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Відрадному

  Прийшов час заправити витрачений картридж і Ви вирішили виконати цю процедуру самостійно або зовсім купити новий? Не поспішайте, адже більш простим і менш витратним є регулярна заправка принтерів на Відрадному, яка в десятки разів дешевше в порівнянні з покупкою нових картриджів.

  У процесі роботи ми використовуємо тільки оригінальний фірмовий тонер і забезпечуємо повну заповнюваність картриджа, за рахунок чого Ваша друкована техніка послужить набагато більше, ніж заявлено виробником. Вся процедура триває всего15 хвилин і складається з декількох кроків: діагностика стану картриджа, розбирання, очистка, засипка фарбувального порошку, послідовна збірка. У разі спрацювання окремих вузлів картриджа, погіршується якість перенесення інформації на папір. Щоб відновити високу якість друку, майстер виконає відновлення пристрою, в результаті якого відбувається заміна фотобарабана у картриджі. В кінці всіх маніпуляцій обов'язково проводиться тестова роздруківка текстової сторінки для перевірки якості виконаної заправки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигідна економія коштів

  Вирішивши скористатися послугами “Fullcartridge”, Ви отримаєте найкращий результат за прийнятну ціну. Перед тим, як виставити рахунок, вартість послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням всіх факторів, впливають на ціну. Для постійних клієнтів діють постійні знижки, акції та бонуси. Розрахунок здійснюється за фактом роботи будь-яким із запропонованих варіантів: по безналу або готівкою.

  Замовлення можна оформити прямо на сайті, заповнивши просту заявку. Також замовляйте зворотний дзвінок і чекайте дзвінка нашого менеджера, який зв'яжеться з Вами через кілька хвилин і узгодить всі деталі.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: