У Вас виникли проблеми з принтером або МФУ? компанія “Fullcartridge” комплексно обслуговує і продає оргтехніку у всіх мікрорайонах Києва.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  У Вас виникли проблеми з принтером або МФУ? компанія “Fullcartridge” комплексно обслуговує і продає оргтехніку у всіх мікрорайонах Києва.

  Чому тут найкраща заправка картриджів на Рибальському півострові:

  1. За багато років роботи служба заправки “Fullcartridge” завоювала повагу і довіру більш 1200 постійних клієнтів.
  2. Швидкість обслуговування становить від 30 хв до 1 години з моменту замовлення.
  3. Виконуємо не тільки разові заправки, але також можемо запропонувати комплексне обслуговування офісної техніки Вашого підприємства, надавши можливість укладення договору.
  4. заправляємо більш 400 видів картриджів: від найпопулярніших до ексклюзивних моделей.
  5. Утримуємо штат відповідальних важливих фахівців з великим досвідом роботи, відмінно знають свою справу.
  6. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування офісної техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на Рибальському півострові

  Після вичерпання ресурсу картриджа замість покупки нового копіювального апарату доцільніше проводити заправку картриджів.
  Наш фахівець виїде за вказаною адресою і на місці заправить Ваш картридж протягом максимум 15-20 хвилин. При необхідності майстер забере картридж в наш сервіс і після завершення процедури доставить назад готове заправлене пристрій.
  Заправка принтерів на Рибальському півострові відбувається з використанням сучасного обладнання і якісних витратних матеріалів від топових зарубіжних виробників. Після заповнення картриджа новим тонером він обов'язково тестується на якість друку, завдяки цьому вкрай рідко виникають проблеми з заправленими у нас картриджами.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість послуг в сервісному центрі “Fullcartridge”

  Високоякісний сервіс і доступні ціни – то, що відрізняє нас від багатьох інших компаній. Скільки коштує ремонт і відновлення лазерних принтерів Ви можете побачити в прайсі, де вказані фіксовані ціни з ПДВ. Стартова ціна на заправку картриджа починається від 200 грн і залежить від багатьох факторів, переважно від моделі друкованого пристрою. Ремонт принтерів на Рибальському півострові від 350 грн. Діагностика безкоштовна за умови відновлення оргтехніки в нашій майстерні, без подальшого обслуговування – діагностика 150 грн.
  Якщо Вам потрібна недорога і якісна заправка лазерних картриджів готівкою або безготівково з ПДВ, залишайте заявку або телефонуйте і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: