Якщо закінчився тонер або вийшов з ладу лазерний принтер, довірте своє друковане прилади в руки інженерів компанії “Fullcartridge”. Профільним напрямком сервісного центру є заправка картриджів на Саперна Слобідка і в інших районах Києва.

Замовити послугу:

  Наші переваги:

  • більш 7 років роботи і співпраця на постійній основі з 1200 клієнтів.
  • Заправник прибуває на виклик за зручним для Вас адресою протягом 30 хвилин з моменту прийому замовлення.
  • Займаємося якісної заправкою більш 400 моделей лазерних картриджів як популярних, так і маловідомих марок.
  • Найчастіше всі роботи виконуються день в день, при оформленні замовлення до 12.00.
  • Можливість укладення договору.

  Крім проведення робіт по заправці картриджів, ми можемо виконати прошивку і ремонт лазерних принтерів та МФУ, профілактику друкувального обладнання, восстановление и расчіповку картриджів, замена фотобарабана у картриджі.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Саперна Слобідка

  Після вичерпання ресурсу картриджа не намагайтеся самостійно провести процедуру заправки. Механізм цієї деталі досить складний і, не маючи достатніх знань, Ви можете запросто його пошкодити. За цим може послідувати покупка нового оригінального картриджа за чималі гроші, що є досить дорогим задоволенням. Надайте рішення цього завдання досвідченим фахівцям.

  У більшості випадків заправка принтерів на Саперна Слобідка нашими майстрами займає від 15 до 20 хвилин. Майстри відмінно підготовлені для проведення даної процедури, володіючи достатнім досвідом і необхідною теоретичною базою.
  У своїй діяльності ми використовуємо виключно якісні витратні матеріали від надійних американських, корейських і китайських виробників, тому можливість застосування підробки є нульовою. При цьому висока якість друку збережеться до повного вичерпання ресурсу картриджа.

  Спеціаліст майстерні “Fullcartridge” може приїхати до Вас додому або офіс і здійснити заправку на місці. Крім того, клієнт може самостійно здати свій картридж для заправки до нас в сервіс на Вул.Північна, 1.

  Вигоди співпраці з “Fullcartridge”

  Приємні ціни на спектр наших послуг зможуть порадувати кожного, хто звернеться за допомогою в сервісний центр. Всі клієнти мають можливість отримувати приємні знижки і замовляти заправку картриджів оптом. Форма оплати послуг будь-яка. Замовник може розплатитися готівкою на місці або по безналу.

  Замовляйте послуги в нашій компанії за хорошу вартість за допомогою замовлення зворотного дзвінка або заповнення простий онлайн-заявки та приєднуйтесь до списку наших постійних клієнтів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: