Щоб забути про проблеми, пов'язаних з обслуговуванням друкарської техніки, звертайтеся в професійний сервісний центр “Fullcartridge“. Кваліфіковані експерти компанії знають, що якісна заправка картриджів на Шевченківському (центр) є запорукою успішного бізнесу, тому виконують її на високому рівні і в максимально короткий термін.

Замовити послугу:

  Нашу пропозицію:

  • Фахівці можуть професійно заправити лазерні картриджі таких відомих брендів, як Panasonic, Ксерокс, Lexmark, Гострий, Мінольта, HP.
  • Працюємо без вихідних 7 днів в тиждень, виконуючи замовлення по всій території Києва.
  • Заправка здійснюється в день замовлення послуги, при занесенні заявки в базу даних до 14.00.
  • Всім клієнтам надається можливість укладення договору.

  Ми пропонуємо повний спектр послуг з обслуговування оргтехніки: діагностика обладнання, ремонт принтерів, МФУ, копіювальних апаратів, сканерів та іншої офісної техніки, прошивка принтерів та чипів для лазерних картриджів, заміна фотобарабана в картриджі.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Шевченківському (центр)

  Багато користувачів оргтехніки після витрати тонера намагаються купити новий апарат, витрачаючи при цьому купу грошей. З огляду на, що сума покупки нового картриджа становить майже половину від вартості самого принтера, більш простим і економічно вигідним варіантом є заправка принтерів на Шевченківському (центр).

  Щоб максимально швидко і якісно заправити Ваш картридж, ми розробили спеціальну схему, яка дозволяє заправляти будь-які картриджі протягом 15-20 хвилин. Перш ніж заправити картридж новим тонером, майстер проведе діагностику і очищення контейнера від залишився барвника. Після заправки обов'язково протестує пристрій на якість друку.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість обслуговування лазерних принтерів

  Наші ціни вигідні і доступні для кожного клієнта. Щоб більш детально ознайомитися з вартістю заправки принтера від конкретного виробника, перейдіть на сторінку з прайсом. Сплачуйте Ваше замовлення будь-яким зручним способом – готівкою або безготівково.

  Якщо Ви бажаєте отримати якісні послуги від кваліфікованих фахівців, заповніть зручну форму заявки або зв'яжіться з нашим менеджером, який в телефонному режимі надасть консультацію з приводу замовлення.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: