Заправка картриджів на метро Сирець в компанії “Fullcartridge” є відмінним вибором для всіх, хто цінує свій час і фінанси, а також бажає отримати якісні послуги від кваліфікованих фахівців.

Замовити послугу:

  Обслуговування в нашій компанії передбачає наступні переваги:

  • за більш, ніж 7 років своєї діяльності ми зуміли завоювати довіру 1200 споживачів.
  • Реалізуємо всі послуги на території клієнта або в нашій обладнаній майстерні.
  • Ми застосовуємо власну технологію заправки лазерних картриджів, що дозволяє максимально оперативно проводити заміну тонера.
  • Чуйні і ввічливі співробітники проводять заправку більш 400 моделей лазерних картриджів з першого разу і без шлюбу.
  • Ми готові надати Вам можливість укладення договору на сервісне обслуговування в нашому центрі.
  • Будь-яка форма оплати: готівкою або безготівково.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка принтерів сирцю

  Незважаючи на гадану простоту процесу заправки, ні в якому разі не рекомендуємо намагатися поповнювати запаси тонера в домашніх умовах. Адже така самостійна діяльність може повністю вивести з ладу обладнання, а що виділяються під час заправки частки порошку небезпечні для здоров'я. Щоб уникнути неприємних ситуацій, краще скористатися послугами наших майстрів, які виконують роботу з дотриманням необхідних заходів безпеки.

  Заправка принтерів на Сирці проводиться максимально швидко і на високому рівні. Справжні професіонали своєї справи попередньо очистять відділення для пігментного порошку від залишків старої фарби і тільки потім приступлять до етапу заправки. Потім в повному обсязі засиплють свіжий тонер в резервуар картриджа і оброблять всі вузли спеціальним миючим розчином. Часто для відновлення працездатності апарату потрібно не тільки заправка, але і заміна фотобарабана в картриджі, проведення якої є запорукою тривалої і продуктивної роботи картриджа.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість відновлення працездатності техніки

  Конкурентна цінова політика дозволяє істотно заощадити бюджет, а якість надаваних в нашій компанії послуг завжди виправдовує очікування клієнтів. На формування вартості впливають такі чинники, як тип картриджа (кольоровий або монохромний), торгова марка, модель пристрою, відсутність або наявність чіпа, необхідність в заміні елементів картриджа. Точна сума уточнюється у менеджера в момент оформлення замовлення. Виїзд інженера включений у вартість послуг.

  Усе, що від Вас потрібно, – це набрати наш номер, розміщений в контактах, або заповнити заявку для зворотного зв'язку.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: