ставите питанням, де добре і максимально швидко відбувається заправка картриджів на Татарці? Пропонуємо Вашій увазі компанію “Fullcartridge”, де надають висококласний сервіс за прийнятними цінами.

Замовити послугу:

  Чому ми рекомендуємо звернутися саме до нас:

  • вже більше 7 років надаємо послуги із заправки та відновлення офісної техніки.
  • Компетентне і ввічливе обслуговування.
  • Завдяки послузі кур'єрської доставки, наші клієнти можуть не турбуватися про доставку пристрою до нас в сервіс.
  • Великі фірми і приватні підприємці мають можливість укладення договору.
  • Прийом замовлень здійснюється навіть у вихідні дні.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Татарці

  Якщо Ви перебуваєте в роздумах про те, щоб купити новий картридж після закінчення в ньому тонера, радимо не поспішати, адже сервісний центр “Fullcartridge” пропонує принципово інший підхід до вирішення даного питання. Висококласні фахівці можуть заправити будь-яку модель картриджа на дому або офісі замовника або в спеціалізованій майстерні. За бажанням клієнтів наші кур'єри щодня забирають витрачені картриджі і доставляють назад в заправленому вигляді в будь-яку точку Києва.

  Завдяки відпрацьованій роками технології, заправка принтерів на Татарці буде завершена через 15 хвилин. Наповнення лазерних картриджів відбувається перевіреними на практиці витратними матеріалами, що дозволяє досягти відмінного результату, а якість друку не поступатиметься упаковки з новим картриджем. У вартість послуги входить повне розбирання вузлів, очистка, звільнення від попереднього тонера і засипка нового сумісного або оригінального барвника. На заключному етапі майстер проведе збірку конструкції і тестування пристрою.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ціна на заправку картриджів

  Сервісний центр гарантує, що регулярно проводиться заправка лазерних картриджів буде економити Ваш час і ресурси, особливо якщо офіційні виробники наполягають на придбанні нових. Відновлення одного картриджа буде коштувати приблизно від 200 грн, в залежності від обсягу бункера відпрацювання. Саме для Вашої зручності, ми пропонуємо здійснювати оплату за фактом виконання роботи, вибравши будь-який з варіантів: готівкою або безготівково. Викликати майстра на будинок або офіс можна по телефону або через онлайн сервіс.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: