Вам потрібно заправка картриджів на Вітряних Горах, але Ви не знаєте кому довірити здійснення даної послуги? компанія “Fullcartridge” протягом багатьох років надає якісний і професійний сервіс з обслуговування офісної техніки.

Викликати майстра:

  Чим вирізняється наш сервіс:
  1. Наявність широкого штату співробітників дає можливість виконувати роботи в день звернення клієнта, якщо замовлення буде зроблений в першій половині дня.
  2. Наші послуги передбачені для фізичних та юридичних осіб з оплатою за фактом роботи готівкою або безготівково.
  3. Співпраця з нашою компанією передбачає можливість укладення договору.
  4. Виїзд майстра за адресою замовника здійснюється в найкоротші терміни після прийому замовлення, в середньому від 30 від хв до години.
  5. На всі роботи поширюється гарантійне зобов'язання на період до 3 місяців.
  Комплексне обслуговування оргтехніки включає наступні заходи: діагностика, заправка, відновлення і продаж лазерних картриджів, профілактика і ремонт принтерів, МФУ та іншої комп'ютерної техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів в Вітряних Горах

  Коли лазерний картридж під кінець, не варто вдаватися до радикальних заходів і відправляти деталь після закінчення тонера у відро для сміття. Адже кожного разу дуже накладно купувати новий картридж. Заправка принтерів в Вітряних Горах дозволить зберегти значну суму грошей і обійдеться в кілька разів дешевше в порівнянні з покупкою картриджа.
  Заповнення лазерних картриджів виконується дорогим високоякісним тонером з дотриманням спеціальної технології заправки. За рахунок цього Ви отримаєте картридж, нічим не поступається за якістю друку з новим друкарським апаратом.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Вартість послуг сервіс-центру “Fullcartridge”

  Ми з усією душею ставимося до своїх клієнтів і особливо цінуємо постійних споживачів наших послуг, тому намагаємося зробити наш сервіс найкращим в Києві, а ціни максимально вигідними в порівнянні з іншими подібними організаціями. Вартість обслуговування друкувального обладнання формується в залежності від марки оргтехніки та обсягу робіт. Однак одне можемо сказати точно, наші ціни набагато нижчі за середньоринкові. Переконатися в цьому можна, глянувши в представлений на сайті прайс-лист.
  Щоб скористатися послугами нашого сервісного центру або отримати консультацію фахівця, досить зробити один дзвінок або подати заявку на сайті.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: