Потрібна заправка картриджів на Харківському масиві поруч з Вашим будинком? Є чудовий вихід із ситуації – звернеться в компанію “Fullcartridge”, надає висококласне обслуговування офісної техніки.

Замовити послугу:

  особливості сервісу:

  • Завдяки високому рівню підготовки майстрів і якістю виконання, ми завоювали довіру великого числа користувачів по всьому Києву.
  • Спеціаліст приїде на виклик в будь-який зручний для Вас час в рамках робочого дня.
  • У будь-який день тижня заправляємо всі види картриджів на виїзді (в офісі або вдома у замовника) або в наших сервісних пунктах.
  • Можливість укладення договору.
  • Використання сучасної технології заправки лазерних картриджів дозволяє через 15-20 хвилин насолоджуватися високою якістю друку.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Харківському масиві

  Коли знижується рівень фарби в картриджі, зовсім не обов'язково відразу купувати інший пристрій або намагатися заповнити його самостійно. Адже ціна на новий расходник може досягати майже половину вартості самого друкованого пристрою. Заправка принтерів на Харківському масиві дозволить істотно заощадити бюджет і скоротити собівартість роздруківки документів.

  Заповнення картриджів новим тонером проводиться як стаціонарно в майстерні по заправці, так і за адресою розташування друкарської техніки.
  Також наш кур'єр може приїхати за Вашим картриджем і в той же день повернути заправлений і перевірений апарат до Вас додому або офісний будинок. Ви можете самостійно привезти пристрій в сервісний пункт прийому і вже через кілька хвилин отримати назад готовий до роботи картридж.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Доступність наших послуг

  Сотні вдячних клієнтів оцінили якісний сервіс і доступні ціни на обслуговування техніки в нашій фірмі. Ціна заправки картріджів припаде до душі багатьом клієнтам, оскільки вона становить від 200 грн. Вартість заповнення тонером певної моделі картриджа можна знайти в таблиці прайса. Залежно від терміновості роботи і місця розташування офісу клієнта, виїзд майстра буде коштувати 50 грн або безкоштовно. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок і бонусів.

  оформляйте замовлення, заполонивши просту форму або скористайтеся одним з номерів, зазначених на сайті. Після чого Вам потрібно тільки дочекатися дзвінка оператора для узгодження деталей замовлення.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: