Якщо Вам потрібно надати послугу “заправка картриджів на Південній Борщагівці”, Ви завжди можете розраховувати на допомогу фахівців сервісного центру “Fullcartridge”.

Замовити послугу:

  Замовивши у нас послугу, Ви отримуєте наступні переваги:

  • Оперативний виїзд фахівця протягом дня.
  • Ми орієнтовані на обслуговування офісної техніки у всіх районах Києва без винятків.
  • заправляємо більш 400 моделей лазерних картриджів таких брендів як Brothers, HP, Samsung, Canon, Ксерокс, Panasonic.
  • Ви можете викликати фахівця до себе додому або офіс, або привезти пристрій самостійно.
  • Можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Південній Борщагівці

  Фахівцям нашої фірми не складе складності заправити чорно-білі і кольорові картриджі всіх провідних марок. Заправка принтерів на Південній Борщагівці здійснюється у нас в центрі, або нашим майстром на виїзді. Ми приїдемо до Вас в офісний центр або на домашню адресу і проведемо заправку прямо на місці. Або ж заберемо пристрій в нашу майстерню і доставимо назад на наступний день вже заправленим.

  Виконання заправки проводиться тільки якісним тонером від надійного постачальника витратних матеріалів. Вся процедура триває не більше 15 хвилин. В разі, якщо при друку принтер видає чорні смуги, балів, роздруковує подвійні зображення, Вам буде потрібно відновлення і заміна фотобарабана в картриджі, після чого він буде друкувати не гірше, ніж новий.

  Ми впевнені у високій результаті своєї роботи, тому надаємо гарантію, яка є підтвердженням високого професіоналізму наших майстрів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Відмінний сервіс за невеликі гроші

  Ви правильно зробили, прийнявши рішення замовити послуги саме у нас, адже крім перерахованих вище переваг, у нас досить приємні ціни. Ознайомитися з вартістю послуг можна у відповідному розділі сайту. У нашій компанії передбачається два способи розрахунку: готівкою або безнал. Оплата відбувається тільки після того, як клієнт переконається в успішному результаті робіт. Виїзд майстра здійснюється безкоштовно і не впливає на суму наданих послуг.

  Щоб викликати фахівця додому або офіс, зв'яжіться з нашим менеджером, скориставшись телефоном, зазначеними на сайті. Або заповніть зручну форму заявки, вказавши проблему в коментарі. Вам дадуть відповідь наші представники і нададуть детальну консультацію з усіх питань.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: