Під час експлуатації друкувального пристрою тонер має властивість раптово закінчуватися, що може зупинити роботу цілого офісу. для жителів, які проживають в районі “Жуляни“, є відмінна можливість звернутися за допомогою в сервісний центр “Fullcartridge“, ведь заправка картриджей на Жулянах является одним из наших приоритетных направлений.

Замовити послугу:

  причини, чому наша компанія заслуговує довіри:

  • Добросовісний підхід і високий рівень обслуговування сприяє тому, що все більше клієнтів вибирають наш сервіс.
  • Заправник приїжджає в офіс або будинок клієнта всього лише через 30 хвилин після його дзвінка.
  • Наші фахівці здатні заправити або відновити картриджі будь-яких виробників друкарської техніки.
  • Прагнучи до підвищення довіри наших замовників, ми пропонуємо можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджей на Жулянах

  Рано чи пізно в картриджі закінчується тонер і приходить час для його заправки. Самостійне втручання може призвести до значного пошкодження механізму та купівлі нового картриджа. Щоб не втрачати кошти завдяки своїй недосвідченості, замовте послугу “заправка принтеров на Жулянах”.
  Завдяки теоретичному і практичному досвіду співробітників центру, ми розробили і застосовуємо найбільш ефективну технологію заправки, яка дозволяє заповнювати картриджі новим порошком протягом 15-20 хвилин. В роботі застосовуємо оригінальний сумісний тонер від зарубіжних виробників і забезпечуємо 100% заповнюваність картриджа, що забезпечує збільшення експлуатаційного періоду техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Доступність наших послуг

  Вас не залишать байдужими оптимальні ціни і високий рівень сервісу. Розмір вартості заправки або ремонту офісної техніки залежить від різноманітних факторів, які будуть враховані нашими співробітниками при персональному підрахунку. Середня сума заміни тонера коливається від 200 грн. Щоб розрахуватися за надані послуги можна вибрати будь-який із запропонованих варіантів: готівкою або безнал.
  Для замовлення послуги, зателефонуйте нам по вказаному телефону або заповніть просту форму на нашому сайті. Після оформлення заявки представники компанії обов'язково зв'яжуться з Вами, щоб уточнити деталі Вашого замовлення.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: