У нашому сервісному центрі “Fullcartridge” пропонуються якісні та доступні послуги із заправки картріджів на Печерських Липках, відновленню і профілактиці офісного обладнання. У нас величезний досвід в сфері обслуговування оргтехніки, так як ми на ринку подібних послуг вже більше 10 років, що дає нам конкурентну перевагу і забезпечило множинні рекомендації.

Викликати майстра:

  У нашому сервісному центрі “Fullcartridge” пропонуються якісні та доступні послуги із заправки, відновленню і профілактиці офісного обладнання.

  У нас величезний досвід в сфері обслуговування оргтехніки, так як ми на ринку подібних послуг вже більше 10 років, що дає нам конкурентну перевагу і забезпечило множинні рекомендації.
  Заправка картриджів на Печерських липках можлива як в нашій майстерні, так і з виїздом фахівця додому або в офіс.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Якщо не готові витрачати час на те, щоб потрапити в сервісний центр і привезти витрачений картридж, наші кур'єри в терміновому порядку приїдуть забрати його в нашу майстерню і не пізніше наступного дня доставлять заправлений картридж Вам особисто в руки.

  Застосування спеціальної технології заправки картриджа забезпечує високу швидкість обслуговування копіювального апарату, яка становить в середньому 15 хв.
  Наші фахівці заправляють картриджі всіх відомих брендів: Canon, Epson, Lexmark, Panasonic, Brother, HP, Ксерокс.
  Напрямком діяльності сервісу є оперативне обслуговування оргтехніки: прошивка принтерів, діагностика, заміна фотобарабана в картриджі, відновлення МФУ і копіювальних пристроїв. І це далеко не повний перелік послуг.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів на Печерських липках

  Ми використовуємо комплектуючі та витратні матеріали виключно вищої якості, що дозволяє бути впевненим у кращій якості друку після заправки. Заправка принтерів на Печерських липках відбувається в належних промислових умовах, що гарантує високий ступінь впевненості в хорошому результаті.
  Крім разових заправок, можемо виконати комплексне обслуговування офісної техніки підприємств, надаючи можливість укладення договору. Якщо Вам знадобилася якісна і недорога заправка картриджів на Печерських липках, слід заповнити просту форму заявки або зателефонувати номеру і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання.

  Переваги нашої компанії:

  Як відбувається ремонт принтерів на Печерських липках

  Якщо зламався лазерний принтер, майстри компанії в найкоротші терміни зможуть допомогти з його ремонтом. Для проведення робіт використовуються тільки якісні деталі і професійне обладнання, після виконання яких надаємо гарантію терміном на 3 місяці.
  Заправка принтерів на Печерських липках включає:
  1.Діагностика роботи принтера.
  2. За результатами перевірки визначають наявність запчастин і час поставки відсутніх деталей.
  3. підрахунок вартості, узгодження ціни і термінів виконання робіт.
  4. Якщо ремонт неможливо провести на місці, зламане пристрій доставляють в майстерню.
  5. відновлення принтера.
  6. Зворотній доставка власнику.
  будучи впевненими, що простий принтера може негативно відобразитися на роботі офісних працівників і домашніх користувачів, ми намагаємося виконувати роботу в день замовлення.

  Наші ціни на обслуговування техніки

  Сума оплати за ремонт принтерів на Печерських липках залежить від обсягу виконаних робіт та вартості запчастин.

  Середня цифра за відновлення оргтехніки – від 350 грн.

  Ціна заправки одного принтера – від 200 гривень. В районі Печерські липки виїзд майстра безкоштовний. Діагностику при подальшому обслуговуванні також здійснюємо безкоштовно. Оплата вощмодна після всіх заходів будь-яким зручним для клієнта способом – готівкою або безнал.

  Зв'язатися з нами: