Вам терміново потрібна заправка картриджів в Пущі-Водиці? Довірте цю процедуру фахівцям “Fullcartridge”, мають професійні навички і багаторічний досвід в цій справі.

Викликати майстра:

  Переваги нашої фірми:
  1. У будь-який день тижня проводимо послуги із заправки більше 400 моделей кольорових і чорних лазерних картриджів різних торгових марок.
  2. Виконуємо замовлення день в день, виїжджаємо на виклик від 30 хвилин до години після надходження заявки.
  3. більш 1200 фірм користуються нашими послугами як в Києві, так і прилеглих районах.
  4. Перевагою ремонту офісної техніки в нашій майстерні є можливість укладення договору і гарантія на всі види послуг.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів в Пущі-Водиці

  Більшість користувачів друкувального обладнання вважають, що картриджі для лазерних принтерів є одноразовими і єдиним виходом після закінчення в ньому тонера буде покупка нового апарату, що тягне за собою чималі фінансові витрати.

  Заправка принтерів в Пущі-Водиці обійдеться в 5-10 раз дешевше в порівнянні з придбанням картриджа, а якість друку буде таким же, як у нового.
  Використання інноваційної технології заправки дає можливість здійснювати заміну тонера за мінімум часу – час проведення процедури становить 15-20 хвилин.

  Заправляємо картриджі на дому або в майстерні тільки найякіснішим тонером до початкового рівня, після чого Ваш картридж віддрукує 4 пачки замість 1.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість замовлення послуг

  Звертаючись в наш сервісний центр, Ви здивуєтеся наскільки у нас невисокі ринкові ціни. Вартість заправки одного картриджа складе від 200 грн. Також діє програма лояльності при замовленні послуг оптом.
  Виїзд майстра на заправку лазерного принтера 50 грн, поблизу від майстерень нашого сервісного центру – безкоштовно. Діагностика від 150 грн, в разі подальшого обслуговування – безкоштовна. Сплачуйте замовлення за фактом роботи готівкою і безготівково. Щоб дізнатися більше точно про вартість діагностики і ремонту для Вашої моделі принтера, а також обговорити вид оплати, зателефонуйте нам за номером, вказаною у верхній частині сайту.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: