Якщо Ви проживаєте на Райдужному масиві і Вам потрібно заправити лазерний картридж, не тягніть час і телефонуйте в наш сервісний центр “Fullcartridge”, щоб замовити необхідні послуги.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Чому наша заправка картриджів на Райдужному краще, ніж у конкурентів:
  1. Всі послуги надаємо якісно і в строго встановлені терміни.
  2. Працюємо практично з усіма типами лазерних картриджів, монохромними і кольоровими.
  3. Відсутність браку – робимо заправку з першого разу добре і якісно з офіційною гарантією від сервісного центру терміном до одного місяця або до закінчення ресурсу картриджа.
  4. Працюємо в суботу та неділю.
  5. Надаємо можливість укладення договору.
  Крім заправки нового тонера, виконуємо частковий або комплексний ремонт МФУ і принтерів, заміна / прошивка чіпів, продаж і відновлення картриджів.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на Райдужному

  Звертаючись в наш сервіс, можете бути впевнені в тому, що картридж буде заповнений найякіснішим барвником на все 100%, адже ім'я нашої компанії “Fullcartridge”. Перезаправка картриджа виконується на дому або офісному приміщенні в присутності власника техніки, що гарантує бездоганну друк після заправки. Сюди входить акуратна очищення всіх відповідальних за якість друку деталей від тонерного порошку з наступною заправкою фірмовим тонером, включаючи послідовну збірку конструкції. Ми розробили власну технологію заправки лазерних принтерів, яка дозволяє заповнювати картридж за 15 хвилин, збільшувати термін його експлуатації і забезпечувати насичену друк. Всі картриджі в обов'язковому порядку тестуються до і після заправки для перевірки якості виконаної роботи. Тому, якщо Вам потрібна заправка принтерів в Райдужному масиві на вигідних умовах, сервісний центр “Fullcartridge” до ваших послуг.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість обслуговування оргтехніки

  Перевага нашої компанії полягає в тому, що ми пропонуємо максимально вигідні умови співпраці і низькі ціни, що дозволяють економити і одночасно користуватися послугами досвідчених професіоналів.
  Повний прайс представлений на сайті. При замовленні послуги із заправки фахівець приїде і здійснить діагностику безкоштовно. Замовлення робіт в нашій компанії відбувається без будь-якої попередньої оплати. Розрахунок можливий готівкою і безготівково тільки після завершення всіх процедур та обов'язкової тестової роздруківки сторінки.
  Якщо у Вас залишилися ще питання, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном, заповніть онлайн-заявку або замовте зворотний дзвінок.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: