компанія “Fullcartridge” на високому професійному рівні надає якісні і затребувані на сьогодні послуги з ремонту та відновленню офісної техніки. Фахівці сервісу зможуть виконати замовлення в будь-якому районі Києва, навіть якщо Вам потрібна заправка картриджів на Русанівських садах.

Замовити послугу:

Дізнатися вартість або викликати майстра:

  Що ми пропонуємо своїм клієнтам:
  1. Для 15 років діяльності на ринку послуг ми накопичили великий досвід з обслуговування сотень моделей друкарської техніки.
  2. Максимально швидкий і абсолютно безкоштовний на Русанівських садах виїзд майстра в офіс або додому.
  3. обслуговуємо більше 1200 постійних клієнтів.
  4. Можливість укладення договору з відстрочкою платежу.
  5. Оперативна заправка картриджів лазерних принтерів в день оформлення замовлення.
  6. Зручна для клієнта форма оплати (готівкою, безготівковий).
  Пріоритетним напрямком нашої діяльності є заправка лазерних картриджів, крім якої ми надаємо цілий спектр сопутстствующіх послуг: прошивка принтерів, ремонт багатофункціональних пристроїв, комп'ютерів, факсів, продаж картриджів і комплектуючих.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на Русанівських садах

  Заправка принтерів на Русанівських садах вимагає наявності спеціальних навичок, досвіду і використання професійного ооборудованія. В сервіс-центрі “Fullcartridge гарантовано заправлять Ваш картридж тільки якісним барвником в спеціальних промислових приміщеннях, після чого він відпрацює без перебоїв до практично повного вичерпання тонера в бункері. Наша власна розробка технології заправки дозволяє за 15 хвилин заповнити монохромний або кольоровий картридж новим тонером.
  Найближчим часом наш кур'єр приїде за картриджем до Вас додому або компанію і виконає роботу на місці або доставить пристрій в майстерню для заправки. На наступний день відвезе заправлений картридж назад прямо на Русанівські сади. Вам не доведеться відволікатися від робочого процесу, щоб везти оргустройство в сервісний центр. Наші співробітники зроблять все за Вас.

  Переваги нашої компанії:

  Доступні ціни на послуги

  Вартість і час на відновлення оргтехніки в нашій компанії виправдає всі Ваші очікування. Фахівці завжди точно і об'єктивно оцінюють ситуацію і пропонують тільки необхідні і виправдані витрати на ремонт і обслуговування. Ціни на роздрібні послуги можна побачити на сайті в прейскуранті. Оплата можлива за фактом проведення робіт без передоплати. Великі корпоративні клієнти, які мають багато одиниць друкарської техніки, отримують персональне цінова пропозиція, передбачає знижку на постійній основі.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: