Зламався принтер або потрібна заправка картриджів на метро Театральна? Вчасно замовте послуги в сервісному центрі “Fullcartridge”, щоб поломка офісної техніки не порушила звичний ритм роботи Вашої фірми.

Викликати майстра:

  Переваги нашої компанії:
  1. Наша технологія заправки картриджа займає близько 15-20 хвилин.
  2. Основна частина замовлень виконується в день надходження заявки.
  3. Заправляємо картриджі швидко і якісно з першого разу.
  4. Досвід роботи 15 років.
  5. Здійснюємо заправку більш 400 моделей картриджів.
  У нас проводять ремонт і заправку картриджів для лазерних монохромних і кольорових принтерів різних марок: Ксерокс, Panasonic, Brother, Samsung, Canon, HP та інші.
  Всі роботи можна зробити в нашій майстерні, або на виїзді. У проміжку часу від 30 хв до години майстер прибуде за вказаною адресою, щоб здійснити замовлення у Вас вдома або в офісі. За рахунок того, що ми знаходимося у Вашому районі, робота буде виконана в день звернення, з першого разу і без шлюбу. Перевагою нашого сервісу є можливість укладення договору на обслуговування техніки.

  Також можемо запропонувати інші послуги:

  – ремонт МФУ, принтерів та іншої оргтехніки;
  – прошивка принтерів;
  – продаж оригінальної техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Театральна

  Майстри мають уміння заправляти більш 400 моделей картриджів і здійснюють заправку виключно високоякісним тонером, що гарантує стовідсоткову якість друку і багаторазове використання заправлених нами картриджів. За рахунок застосування спеціальної технології заправки, дана процедура займає 15 хвилин.
  Стандартна заправка принтерів на метро Театральна проводиться поетапно:
  1. Діагностика та перевірка стану апарату.
  2. Повне очищення внутрішніх деталей картриджа від частинок витраченого тонера.
  3. Процес заправки сумісним з картриджем тонером.
  4. Тестування якості друку пристрою.

  Переваги нашої компанії:

  Ремонт принтерів на метро Театральна

  Завдяки знанню всіх тонкощів ремонту, наші фахівці зможуть впоратися з усіма покладеними на них завданнями.
  Ремонт принтерів на метро Театральна проводиться в спеціально обладнаній майстерні з використанням якісних запчастин і витратних матеріалів. Проведений нашими майстрами ремонт починають з діагностики та виявлення слабких місць у функціонуванні друкованого пристрою. Професійне відновлення принтерів є не тільки заміну пошкоджених і зношених деталей (заміна фотобарабана в картриджі), але і має на увазі проведення технічних і профілактичних процедур з метою запобігання подібних поломок в майбутньому.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

   

  Оплата послуг, що надаються

  Наші клієнти платять тільки за пройдений обсяг робіт і використовувані для ремонту матеріали, що дозволяє істотно знизити витрати.
  Сума заправки картриджа на метро Театральна – від 200 грн. Ремонт оргтехніки обійдеться від 350 грн і вище. Виїзд нашого майстра до замовника за все 50 грн. За засходи на дорогу фахівця в районі станції метро Театральна і діагностику з подальшим обслуговуванням техніки оплачувати не потрібно. Всі послуги надаємо за готівковий і безготівковий розрахунок без передоплати.
  З метою економії вашого бюджету діє програма лояльності, передбачає можливість заправки картриджів оптом і вигідні умови співпраці на постійній основі.

  Зв'язатися з нами: