Сервісний центр Fullcartridge виконує якісну заправку картриджів в центрі Києва, за невисокою вартістю. оперативно, всього за десять-п'ятнадцять хвилин заправимо картридж кольорового або чорно-білого принтера.

zapravka-kartridzhej-v-centre-kieva

Викликати майстра:

  На вперше заправляється картридж зробимо безкоштовно розблокування чіпа. До початку заправки грунтовно чистимо картридж від відпрацьованого тонера і перевіряємо його на наявність несправностей, зношених частин. Якщо виникне потреба відновлення, то майстри самі запропонують вам послугу, проконсультують щодо вигідності ремонту тієї чи іншої складової картриджа.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ремонт принтерів Київ центр

  Потрібно терміново відремонтувати лазерний принтер або відновити, заправити картридж в центрі Києва, але немає часу везти пристрій до нас. Не біда: сервісний центр Fullcartridge подбав про ваш комфорт - замовити послугу можна з виїздом майстра за вказаною адресою. В термін не більше двох годин (зазвичай години) майстер приїде до вас і виконає замовлену послугу. Важливо, що за виїзд майстра доплачувати не потрібно. У будь-якому районі Києва ми оперативно заправимо картридж або відремонтуємо будь-яку лазерну офісну друковану техніку.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: