Якщо Вам потрібна регулярна або епізодична заправка картриджів Первомайському з виїздом майстра додому або офіс, до Вас прийдуть на допомогу фахівці сервісного центру “Fullcartridge“.

Замовити послугу:

  Що нас виділяє серед конкурентів:

  • Великий досвід роботи в сфері обслуговування оргтехніки.
  • Спеціалізація на заправці лазерних картриджів будь-якого виробника.
  • Виїзд на місце протягом 30 хвилин з моменту надходження заявки.
  • Обробка більшості замовлень в день їх оформлення.
  • Приватним та корпоративним клієнтам пропонується можливість укладення договору.
  • Зручна форма оплати послуг без передоплати (готівкою, безготівковий).

  Також у нас надаються послуги з діагностики обладнання, ремонту офісної техніки, прошивці принтерів і МФУ, відновленню картриджів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів в Первомайському

  замовивши послугу “заправка принтерів в Первомайському” в нашій фірмі, Ви зможете значно спростити собі життя та вирішити дане питання без зайвих витрат. Заповнення картриджа проводиться з дотриманням всіх інструкцій і правил безпеки виключно якісним преміальним тонером. Це дозволяє продовжити термін використання картриджа, а якість друку буде порівняти з оригіналом.

  В залежності від побажань клієнта, можемо виконати всі маніпуляції на виїзді протягом 15 хвилин, або забрати друковане пристрій на заправку в нашу майстерню і доставити назад вже заправленим. Після завершення всіх процедур, на виконану роботу надається гарантія, діюча до повного витрачання тонера.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Доступні ціни

  В компанії “Fullcartridge” можна швидко і недорого отримати необхідні з обслуговування офісної техніки. Ціна на заправку або ремонт принтерів визначається в залежності від типу і марки пристрою, а також від обсягу передбачуваних робіт. Вартість обслуговування конкретної моделі і марки картриджа є у відкритому доступі на сайті компанії. Ціни детально розписані в прейскуранті. При одночасної заправки від 3 і більше картриджів, діє знижка.

  Якщо Ви бажаєте звернутися за допомогою наших фахівців, оформляйте онлайн-заявку або зв'яжіться з нами за телефонами, зазначеним на сайті.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: