Не всі власники офісної техніки знають, де можна швидко і якісно поповнити запаси тонера для лазерного принтера. В даному випадку єдино правильним рішенням стане заправка картриджів в Протасовому Яру фахівцями сервісного центру “Fullcartridge”.

Замовити послугу:

  причини, чому варто робити вибір на користь нашої компанії:

  • більш 7 років наш центр пропонує якісне обслуговування лазерних чорно-білих і кольорових принтерів.
  • Кожен вільний майстер готовий виїхати в терміновому порядку до Вас додому або підприємство.
  • прекрасно розуміючи, чим загрожує простий оргтехніки для роботи офісу, ми намагаємося виконувати замовлення день в день.
  • Використовуємо для заправки тільки кращі витратні матеріали від закордонних торговельних марок.
  • Можливість укладення договору на регулярне комплексне обслуговування.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів в Протасовому Яру

  Не намагайтеся проводити заправку картриджа своїми руками, адже подібні дії можуть вивести з ладу всі принтер. У даній ситуації наша команда фахівців стане Вашим кращим помічником і дозволить досягти високих показників ефективності копіювальної техніки з мінімальними витратами на видаткові матеріали.

  Кваліфіковані інженери сервісу мають в своєму арсеналі спеціальне обладнання для виконання заправки, а також необхідні інструменти і запчастини для відновлення пристрою з установкою нових деталей замість зношених (заміна фотобарабана в картриджі). Ми пропонуємо комплексний підхід до заправки будь-якої моделі і марки картриджа: починаючи від діагностики, розбирання, очищення, мастила елементів картриджа, зворотного збирання і закінчуючи тестуванням пристрої.

  Незважаючи на зовнішню складність, заправка принтерів в Протасовому Яру не займає багато часу. Завдяки застосуванню власної технології заправки, процес триває всього 15 хвилин.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вигідні умови співпраці і ціни

  У нашому сервісному центрі Ви отримаєте професійний ремонт лазерної техніки за найвигіднішими цінами, доступним для більшості користувачів. Ми не беремо додаткову плату за проведення діагностики з подальшим ремонтом. Кінцева вартість заправки залежить від марки, обсягу бункера для чорнила і від захищеності картриджа. Для оплати можете вибрати будь-який із зручних способів: готівкою або безготівково.

  Якщо потрібен майстер для екстреного обслуговування офісної техніки, скористайтеся зворотним зв'язком на сайті або заповніть заявку із зазначенням проблеми. Наш менеджер зв'яжеться з Вами і надасть доступну вичерпну інформацію по всіх виниклих питань, а також узгодить зручний час для прибуття майстра.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: