Провели багато часу в пошуках підходящого сервісного центру, де здійснюється заправка картриджів в Теремках? До Ваших послуг компанія з багаторічним досвідом обслуговування лазерних пристроїв для друку по всій території Києва.

Замовити послугу:

  чому “Fullcartridge”?

  • Велика частина замовлень виконується в режимі день в день.
  • Майстри спеціалізуються на заправці великого спектра моделей картриджів.
  • Максимально швидко реагуємо на кожну заявку.
  • Для нас понад усе комфорт клієнта, тому ми надаємо можливість укладення договору з відстрочкою платежу.
  • Видаємо гарантію на послуги сервісного центру, яка підтверджена позитивними відгуками наших клієнтів.

  Злагоджена команда фахівців може виконати такі види робіт, як діагностика, відновлення картриджів, прошивка принтерів, заміна фотобарабана в картриджі. Крім того, за доступною вартості забезпечуємо споживачів якісними витратними матеріалами і картриджами.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів в Теремках

  Щоб не витрачати зайві гроші на покупку нових картриджів, доцільніше замовити послугу “заправка принтерів на Теремках”. Майстер прибуде за вказаною адресою протягом 30 хвилин після замовлення послуги. При цьому виїзд заправника на мікрорайоні Теремки абсолютно безкоштовний. Ви оплачуєте тільки за надані послуги.

  Перед заправкою відповідним тонером, фахівець проводить огляд на наявність неполадок пристрою і перевіряє рівень заповнення барвником. Потім картридж розбирають, зачищають від пилу і частинок фарби, а також змащують при необхідності деякі компоненти спеціальним мастилом для поліпшення рухливості. Майстри використовують тільки якісний тонер від перевірених виробників, що позитивно відображається на якості відбитків. На заключному етапі проводиться акуратна послідовна складання та перевірка якості друку з роздруківкою пробного листа. В цілому вся процедура займає всього лише 15-20 хвилин.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  демократичні ціни

  Всі клієнти компанії отримують першокласний сервіс за досить низький ціні. Початкова вартість заправки картриджа становить від 200 грн. Ми не вимагаємо ніяких передоплат. Розплатитися за виконану роботу можна готівкою або безготівково за фактом її завершення і тестування пристрою. На сайті подано доступну кілька способів для оформлення заявки: через заповнення форми замовлення або за допомогою замовлення зворотного дзвінка.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: