Зіткнулися з ситуацією, коли потрібна термінова заправка картриджів в Університетському містечку? Вибирайте популярний в Києві сервіс з надійною репутацією – “Fullcartridge”. Кваліфіковані експерти вирішать всі проблеми, пов'язані з офісною технікою і збережуть Ваші нерви, час і гроші.

Замовити послугу:

  плюси співпраці:
  1. 7 років успішної діяльності в даній сфері і 1200 постійних клієнтів.
  2. Обслуговуємо більше чотирьох сотень моделей лазерних картриджів будь-яких торгових марок.
  3. Надаємо можливість заправити принтер безпосередньо у нас в майстерні або на території клієнта.
  4. Виїзд фахівця здійснюється в день оформлення заявки через півгодини після звернення клієнта, а сама заправка займе від 15 до 25 хвилин.
  5. Для всіх клієнтів доступна можливість укладення договору.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів в Університетському містечку

  Коли принтер починає друкувати неякісний текст з ледь помітним шрифтом або смугами і плямами між рядків, це означає, що Вам потрібна заправка або відновлення, або зовсім заміна фотобарабана в картриджі. Заправка принтерів в Університетському містечку і в будь-якому іншому районі Києва з доставкою додому або офіс дозволить зберегти витрати на друк і забезпечить повноцінну роботу друкарського пристрою. Клієнти нашого центру можуть не тільки викликати фахівця за потрібною адресою до себе в офіс або будинок, але і привезти свій лазерний принтер до нас для здійснення обслуговування друкарської техніки в майстерні.
  Інженери засипають тільки кращі сумісні витратні матеріали, які продовжать термін експлуатації копіювальної техніки.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Доступна вартість на всі послуги

  Серед інших переваг нашого спеціалізованого центру можна виділити прийнятні ціни і відсутність передоплат. Щоб швидко і надійно заправити картридж з повним очищенням і зміною тонера, Вам буде потрібно від 200 грн. хочемо зазначити, що проведення діагностики при подальшому ремонті техніки абсолютно безкоштовне.
  Щоб розрахуватися за послуги, передбачено кілька варіантів оплати: готівкою, безготівковий, розрахунковий рахунок, карта банку. Більш докладні деталі дізнавайтеся у нашого менеджера, зателефонувавши за контактами, наданим на сайті.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: