Що робити, якщо закінчився тонер і Ви не знаєте де знайти відповідний сервісний центр поряд з Вашим будинком або офісом?
Співпраця з командою професіоналів “Fullcartridge” принесе впевненість, що заправка картриджів на Виноградарі і будь-яких інших районах Києва буде виконана без шкоди для Вашої техніки.

Замовити послугу:

  Чому варто звернутися:

  1. Протягом багатьох років якісно надаємо послуги із заправки та відновлення кольорових і чб лазерних картриджів.
  2. Обслуговуємо друковані апарати всіх виробників, представлених на ринку копіювальної техніки.
  3. Заправник прибуде за вказаною Вами адресою в межах 30 хвилин відразу після замовлення послуги.
  4. більш 90 відсотків заявок виконуємо в режимі “день у день”.
  5. Для обслуговування офісної техніки в нашому центрі Вам буде запропонована можливість укладення договору.
  Звернувшись в наш сервіс, крім заправки Ви також можете замовити інші послуги: ремонт принтерів і МФУ, відновлення та продаж картриджів, прошивка лазерних принтерів.

  Переваги нашої компанії:

  Заправка картриджів на Виноградарі

  Щоб не купувати кожен раз дорогі оригінальні картриджі після закінчення чорнила в бункері, для економії власних коштів допоможе багаторазова заправка картриджів. Для максимально ефективної заправки лазерних картриджів ми розробили унікальну технологію, завдяки застосуванню якої виконання цього технологічного процесу займе не більше 15 хвилин.
  Заправка принтерів на Виноградарі проводиться з використанням тільки кращого сумісного тонера від провідних виробників витратних матеріалів. Інженери сервісу заповнюють картриджі за допомогою спеціального обладнання і захисного одягу, що є гарантією якісно і безпечно виконаної роботи.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість надання послуг

  Ціни на всі види реалізованих у нас послуг відрізняються доступністю і демократичністю, тому кожен власник офісної техніки може дозволити собі скористатися послугами нашого сервісу.
  Повний перелік розцінок по обслуговуванню різних моделей картриджів клієнт може побачити на сайті в прайс-листі в будь-який зручний час. Для замовлення послуги та отримання консультації залишайте заявку в телефонному режимі або за допомогою онлайн-форми і наші оператори протягом 15-20 хвилин зв'яжуться з Вами.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: