Спеціалізований сервіс-центр “Fullcartridge” пропонує професійні та доступні послуги з обслуговування копіювального і офісного устаткування, в тому числі заправки картриджів на Воскресенці.

Викликати майстра:

  Якщо в невідповідний момент зламався принтер або потрібна термінова заправка картриджа, наш майстер протягом 30 хвилин приїде на місце призначення, щоб максимально швидко усунути всі неполадки.
  Ми займаємося заправкою понад 400 моделей картриджів, серед безлічі яких Samsung, Ксерокс, Canon, Brother, Panasonic, HP тощо. За рахунок застосування високоякісних витратних матеріалів, якість друку буде завжди відмінним. Високий рівень послуг підтверджено фірмовою гарантією сервісу.

  Варіанти надання послуг

  Пропонуємо два варіанти, щоб скористатися послугами нашого сервісу:
  1. виїзд фахівця з обладнанням до Вас додому або в офіс.
  2. Відвідування нашої майстерні, попередньо зателефонувавши менеджеру перед приїздом.

  Заправка картриджів на Воскресенці від “Fullcartridge”

  Поява під час друку світлих смуг і погіршення якості перенесення інформації на папір, є засвідчує закінчення фарби в картриджі. Це означає, що Вам необхідна заправка картриджа і можливо заміна фотобарабана.

  Заправка картриджів на Воскресенці складається з наступних етапів:

  1. діагностика.
  2. розбирання.
  3. очищення всіх деталей картриджа і бункера від залишків відпрацьованого тонера.
  4. заправка якісним, сумісним з картриджем тонером від провідних виробників.
  5. контроль якості друку.
  Крім повної заправки картриджів, пропонуємо скористатися всілякими видами робіт: діагностика, прошивка принтерів, ремонт МФУ та іншої оргтехніки. Також здійснюємо заміну різних деталей: чіпа, магнітного вала, леза очищення, заміна фотобарабана в картриджі. На всі види послуг надається можливість укладення договору.

  Оперативність виконання робіт

  Заправка принтерів на Воскресенці, також, як і в інших мікрорайонах Києва, виробляється в день надходження заявки. Це означає, що Вам не доведеться чекати. Для нас дуже важливо вирішити всі Ваші питання оперативно, тому заправка займає приблизно 10-15 хв, ремонт – від 20 хв.

  Вартість послуг

  Пред'явлені в прайсі ціни відрізняються демократичністю і доступністю. Сума розраховується для кожного клієнта індивідуально в залежності від різних факторів – моделі принтера, кількість картриджів, необхідності заміни деталей.

  • Вартість заправки картриджів на Воскресенці починається від 200 гривень.
  • Ремонт лазерних принтерів, MFO, офісного обладнання – від 350 гривень.

  Безкоштовною послугою є діагностика та виїзд майстра в районі Воскресенки. В такому випадку Вам доведеться платити тільки за отриману роботу. Послуги оплачуються після закінчення всіх процедур. Розрахунок можливий готівкою, картою банку і безготівково.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: