Вам потрібно швидко і якісно відновити друковане пристрій, але не знаєте де найкраща заправка картриджів на метро Виставковий центр? Пропонуємо скористатися високоякісним сервісом компанії “Fullcartridge”.дки.

Заправка картриджів Кадетський Гай - зображення

Викликати майстра:

  Чому з нами вигідно співпрацювати:
  1. більш 15 років успішної роботи з обслуговування офісної техніки.
  2. Виконання більшості замовлень в день їх надходження.
  3. Залежно від конкретної ситуації, роботи проводяться на території замовника або у нас в центрі.
  4. Скориставшись послугою нашого сервісу, власник техніки отримує можливість укладення договору і гарантію на проведені ремонтні роботи, термін якої становить 3 місяці.

  Наші фахівці можуть виконати наступні види робіт: діагностика (від 15 хвилин до 2 годин), чистка, профілактика, заправка лазерних картриджів новим тонером, ремонт МФУ та іншої оргтехніки, прошивка принтерів тощо.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на метро Виставковий центр

  Коли в картриджі закінчується тонер, замість того, щоб купувати новий, набагато краще буде покластися на допомогу наших професійних заправників. Вони володіють достатнім досвідом і навичками, за рахунок яких зможуть швидко здійснити заміну тонера, після чого Ваш копіювальний апарат буде друкувати як раніше і навіть краще. Завдяки застосуванню спеціальної технології, заправка принтерів на метро Виставковий центр займе мінімум часу – всього 15 хвилин.
  Перед тим, як заправити картридж нової фарбою(тонером), в обов'язковому порядку проводиться діагностика і очищення бункера картриджа від частинок попереднього тонера. Перед здачею роботи замовнику майстра завжди тестують працездатність лазерного принтера, ретельно перевіряючи якість друку. Тільки після цього проводиться оплата – готівкою або безготівково.

  Переваги нашої компанії:

  Вартість замовлення послуг

  Майстри виконають будь-яку трудомістку роботу за дуже доступною ціною, а результат буде чудовий. Щоб переконати у вигідності вибору наших послуг, ознайомтеся з прайсом. Заправка картриджів в середньому всього 200 грн. Проведення ремонту в залежності від складності поломки від 350 грн і вище. Расчіповка 500 грн. Діагностика несправностей від 150 грн, при замовленні послуг – безкоштовна. Консультація фахівця надається безкоштовно.
  Якщо ви хочете ще більше заощадити, рекомендуємо скористатися нашим вигідною пропозицією і замовити заправку картриджів оптом. Крім того, для наших постійних клієнтів діють інші вигідні акції і знижки.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: