шукаєте, де заправити лазерний принтер швидко і недорого? Немає проблем, майстра сервісного центру Fullcartridge заправлять принтеру або БФП картридж будь-якої моделі. Працюємо сім днів на тиждень без перерв з 9:00 до 20:00.

Сервисный центр Fullcartridge осуществляет заправку принтеров в Киеве

Замовити заправку лазерного принтера в Києві:

  Використовуємо тільки високоякісний тонер кращих виробників. При заправці безкоштовно робимо прошивку картриджа. Якісно проводимо відновлення, замінюючи зношені або пошкоджені частини. Надаємо повний спектр послуг з обслуговування лазерної друкарської техніки найбільш популярних марок:

  Якщо потрібно, виконаємо все: від заправки принтера до складного ремонту лазерної друкарської техніки, що включає заміну вузлів, пайку окремих елементів, завершується перевіркою електричних ланцюгів і програмним тестуванням. По можливості запропонуємо найменш витратний і найбільш ефективний спосіб усунення несправності.

  Заправка картриджів лазерних принтерів

  Сервісний центр Fullcartridge здійснює заправку принтерів в Києві і пропонує послугу з виїздом на будинок або в офіс. При мінімальній вартості послуги ви не тільки заощадите час, але скоротіть витрати тому, що додатково не доведеться оплачувати сам виїзд. Протягом декількох годин майстер приїде за вказаною адресою в будь-який район Києва.

  Заміна тонера в лазерному принтері - справа п'ятнадцяти хвилин. Перед заправкою завжди добре вичищаємо картридж від відпрацьованого тонера. Після закінчення процедури перевіряємо якість друку. Даємо гарантію на всі виконані послуги. Виконуємо ремонт та заправку принтерів, а так само іншої лазерної друкарської офісної техніки за доступними цінами і з високою якістю.

  Скільки коштує заправити лазерний принтер

  Обсяг картриджа у кожного друкованого пристрою різний, відповідно необхідно різну кількість тонера. Мінімальна ціна послуги на моделі, друкують 800 сторінок. дізнатися, скільки коштує заправити принтеру картридж вашої моделі можете, зателефонувавши нам або залишивши контактні дані через форму сайту. Максимум через десять хвилин ми зв'яжемося з вами і проконсультуємо по цінами на заправку лазерних картриджів будь-яких моделей принтерів і БФП.

  Популярне на сайті: