Доставка по Києву

Доставка по Києву здійснюється нашими кур'єрами до ваших дверей.

доставка становить 50 гривень.

Доставка по Україні – Нова пошта на відділення

Доставка по Україні здійснюється на відділення Нової пошти, наложеним платежем або попередньою оплатою. Товар ретельно відбирається і упаковується так, щоб він доїхав до Вас в ідеальному стані. Якщо у вас виникнуть питання по доставленого товару, то наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і зроблять все, щоб вирішити ситуацію.

Доставка по Україні – Нова пошта кур'єром

Доставка по Україні до дверей здійснюється кур'єрами Нової пошти тільки по передоплаті.

самовивіз

Ви можете забрати замовлення з 9 до 18:00 в оной з майстерні за попередньою домовленістю. За індивідуальною домовленістю Ви можете забрати замовлення в інший час.

ОПЛАТА

Оплата готівкою

Доступна при самовивозі і доставці нашими кур'єрами.

Безготівковій розрахунок

Можлива оплата на розрахунковий рахунок і на карту. Після замовлення з вами свяжатся менеджер і обговорить вид оплати. Для з'ясування деталей зв'яжіться з нашими менеджерами. З ними Ви можете обговорити питання отримання накладних.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ми ретельно стежимо за станом товару перед відправкою. але, якщо, відкривши товар, Ви були незадоволені його якістю, не хвилюйтеся і наберіть нашого менеджера за телефонами, зазначеним на сайті, або на візитці в замовленні, і ми поміняємо товар або повернемо вам гроші. Ми сподіваємося, що Вам ніколи не знадобиться скористатися цією опцією, але ми завжди підемо Вам назустріч.