Ми продаємо картриджі першопрохідці (перший раз заправлені, оригінальні). У нас на сайті Ви можете знайти їх за низькою ціною, в середньому ціна на 50-70% відсотків дешевше, ніж покупка нового картриджа. Подробиці уточнюйте у менеджера або на сторінці тієї моделі, яку Ви вибрали в таблиці.

Для принтерів:

HPCanonBrotherSamsungXeroxToshiba
HP 12АCanon FX-10Brother 2075Samsung SCX D4200AXerox WC 312 / M15 / M15iToshiba E-Studio 180 / T-1820
HP 15АCanon 725Samsung SCX-4100D3Xerox 3119
HP 36АCanon E16Samsung MLT-D104S (d104)
HP 42АCanon E-30Samsung d103l
HP 49А, 49XCanon EP-27
HP 78ACanon EP-32
HP 92АCanon 728
HP 96A Canon 737
HP 05A
HP 85A
HP 283A (83A)

Відповіді на питання які найчастіше нам задають:

-Яку якість друку?
- Чи не відрізняється від нових. У них новий тонер і новий фото-барабан (елемент, який відповідає за якість друку). Також проведена повна профілактика.

- На довго вистачить?
-На довго. вони заправлені тонером в тій кількості, що рекомендовано специфікацією.

-Він не зіпсує принтер?
- Ні, це все ті ж оригінальні, але просто оновлені картриджі. Всі вони тестуються, це гарантує їх подальшу роботу.

-Це надійні картриджі? Я не хочу шкодувати про покупку.
Если возникнут проблемы, мы вернем Вам деньги, или поменяем картридж.

Замовляйте картриджі першопрохідці, реальна економія і висока якість!

Драм картридж Panasonic

Передзвонимо і проконсультуємо:

    Картриджі Virgin. Деякі компанії називають першопрохідці - «картрджі virgin». Але по суті це те ж саме.

    Картридж для принтера - Оригінальні картриджі першопрохідці

    Использовавшийся всего раз, является отличной альтернативой покупке нового. Не ухудшая качество печати, такое устройство, в среднем, обходится втрое меньше нового. Сравнивая это с возможностью приобретения нового недорогого аналога китайского производства, следует отметить невыгодность покупки, поскольку качество материалов, из которых изготовлено устройство, не позволяет использовать его более одной повторной заправки. В основном это модели известных европейских марок, выполненные без удешевления производства, и способные выдерживать большое количество заправок.

    Картриджі для принтерів, подвергшиеся повторной (после заводской) заправке, успешно отработают ещё несколько циклов, позволяя Вам, за несколько таких процедур, сэкономить сумму, равную стоимости лазерного принтера. Чистка внутренних частей от отработанного тонера, а также использование хорошего тонера для заправки, и тестирование устройства — гарантируют хорошую печать, и обеспечивают продолжительный рабочий ресурс. Метод повторной заправки применим для всех типов монохромных и цветных офисных лазерных печатных устройств.

    У компанії Fullcartridge можна придбати картриджі першопрохідці в Києві, за вигідною ціною. В асортименті моделі для популярних лазерних принтерів, багатофункціональних пристроїв, і копірів. При оптовій купівлі від 3 штук — предоставим скидку. За консультацией по техническим вопросам и стоимости — обратитесь к нашему менеджеру. Семь дней в неделю работаем для вас. Гарантируем качество превосходной печати всех без исключения картриджей. Предлагаем их по конкурентной цене и с возможностью доставки мелким оптом по Киеву.