модернізація ноутбука - в сервісному центрі Fullcartridge професійно і в короткий термін вдихнуть нове життя в ваш ноутбук. приїжджаємо оперативно: варто тільки залишити заявку через форму або по телефону - і майстер буде у вас протягом дня. Ви також можете самі доставити ноутбук до нас в майстерню.

модернізація ноутбука

Замовити модернізацію ноутбука в Києві:

  Коли потрібна модернізація ноутбука

  Низька продуктивність комп'ютера, повільна робота, часті збої - все це привід замислитися над тим, щоб віддати свій лептоп на модернізацію.

  Які ще симптоми говорять про таку необхідність:

  • ноутбук повільно завантажується,
  • часто зависає,
  • гальмує при більш, ніж 4-5 відкритих вкладках браузера,
  • дуже низький FPS в іграх.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  варіанти модернізації

  Існує кілька способів, як можна «розігнати» комп'ютер.

  1. Збільшення оперативної пам'яті. Всі запущені на комп'ютері програми використовують оперативну пам'ять. Коли її стає мало, частина інформації, зазвичай рідко використовуваної, переноситься на жорсткий диск і зчитується звідти, що значно уповільнює роботу комп'ютера. Для прискорення роботи збільшують обсяг оперативної пам'яті лептопа настільки, наскільки дозволяє його модель - до 4, 8 або 16 Гб.
  2. Заміна жорсткого диска або установка SSD додатково. Як правило, лептопи оснащуються звичайними HDD. Якщо замість цього диска або на додаток до нього встановити накопичувач інформації нового покоління SSD, швидкість завантаження ноутбука скоротиться до 10-40 секунд замість 3-5 хвилин. В цілому після такої маніпуляції значно підвищується продуктивність і швидкість роботи лептопа.
  3. заміна процесора. Процесор є мозком ноутбука, він обробляє інформацію. Чим він потужніший, тим вище обчислювальна здатність машини, тим швидше обробляються дані. Щоб підвищити швидкість роботи ноутбука, виконують заміну процесора з низькою продуктивністю на максимально потужний в рамках можливостей цього модельного ряду і покоління.

  В рамках модернізації вам також можуть запропонувати заміну матриці, відеокарти, акумулятора тощо.

  Скільки коштує модернізація ноутбука в Києві

  Ціна на послуги формується з того, які саме компоненти будуть міняти або ремонтувати. Після діагностики майстер запропонує вам оптимальні варіанти для «розгону» вашої машини. У будь-якому випадку ми пропонуємо одні з найдемократичніших цін в місті, при цьому гарантуємо відмінну якість робіт. Для зв'язку з консультантом центру або для виклику майстра, заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером. З вами зв'яжеться наш фахівець і відповість на всі запитання, звертайтеся.

  модернізація ноутбука – ціна

  Послуги з модернізації ноутбука Ціна
  виклик майстра 50 грн
  Заміна оперативної пам'яті від 250 грн + вартість RAM
  установка SSD від 250 грн + вартість SSD
  заміна процесора від 350 грн + вартість процесора

  Варто відзначити, що модернізація - це не тільки заміна внутрішніх компонентів, але і усунення поломок локальних модулів. так, в нашому сервіс-центрі виконують ремонт / заміну:

  Зв'язатися з нами: