Ремонт картриджа лазерного принтера необхідний, якщо у Вас принтер друкує з наступними дефектами – сіра смуга, суцільна або фрагментарна, біла смуга видна по всій довжині аркуша, зображення друкується у вигляді накладених однієї на іншу частин, насиченість зображення нерівномірна від країв до центру або навпаки чи є чужорідний фон. трапляється, що відновлення картриджа не є вирішенням проблеми поганий друку, то в цьому випадку потрібно ремонт фізичної (електричної, механічної) або програмної частини принтера.

Ремонт картриджей в Киеве

Замовити ремонт картриджів:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  обслуговуємо моделі:

  • Canon
  • Samsung
  • HP LaserJet, HP LaserJet Pro (Хьюлет Паккард Лазер Джет Про)
  • Ксерокс (Ксерокс)
  • OKI (Оки)

  Вартість ремонту картриджів в Києві

  Обслуговування вартість
  ремонт картриджів Від 100 грн

  Вартість ремонту принтерів залежить від обсягу робіт і ціни деталей. Ціна роботи мінімальна, а основну частину вартості складають нові компоненти пристрою. Про вартість повідомляють до початку роботи, тому Ви можете бути впевнені у відсутності непередбачених витрат.

  Як заощадити при ремонті лазерного принтера? Наші майстри, в разі невигідності для клієнта будь-якої з частин пропонують варіант її заміни.

  Ремонт картриджів в Києві - фото

  Чищення необхідно проводити при кожній заправці. Це потрібно для того, щоб зберігати його працездатність. З огляду на відносно невелику вартість процедури відновлення в нашому сервісному центрі в Києві, Ви отримуєте потрібний результат за мінімальний час і захищаєте себе від роботи з все бруднити тонером.

  Від двадцяти п'яти хвилин до однієї години. Швидкість виконання заявки залежить від завантаженості замовленнями.

  Відбувається не довше інших моделей і займає в середньому до тридцяти хвилин.

  Зв'язатися з нами: