Ремонт картриджа лазерного принтера необходим, если у Вас принтер печатает со следующими дефектами — серая полоса, сплошная или фрагментарная, белая полоса видна по всей длине листа, изображение печатается в виде наложенных одной на другую частей, насыщенность изображения неравномерная от краев к центру или наоборот или имеется чужеродный фон. Случается, что відновлення картриджа не є вирішенням проблеми поганий друку, то в цьому випадку потрібно ремонт фізичної (електричної, механічної) або програмної частини принтера.

 

Ремонт картриджів в Києві

Замовити ремонт картриджів:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Обслуговуємо моделі:

  • Canon
  • Samsung
  • HP LaserJet, HP LaserJet Pro (Хьюлет Паккард Лазер Джет Про)
  • Xerox (Ксерокс)
  • OKI (Оки)

  Вартість ремонту картриджів в Києві

  послуга Вартість
  ремонт картриджів Від 100 грн


  Вартість ремонту принтерів залежить від обсягу робіт і ціни деталей. Ціна роботи мінімальна, а основну частину вартості складають нові компоненти пристрою. Про вартість повідомляють до початку роботи, тому Ви можете бути впевнені у відсутності непередбачених витрат.

  Як заощадити при ремонті лазерного принтера? Наші майстри, в разі невигідності для клієнта будь-якої з частин пропонують варіант її заміни.

  Ремонт-картриджів

   Чистку необходимо проводить при каждой заправке. Это нужно для того, чтобы сохранять его работоспособность. Учитывая относительно небольшую стоимость процедуры восстановления в нашем сервисном центре в Киеве, Вы получаете нужный результат за минимальное время и ограждаете себя от работы с всё пачкающим тонером.

  Від двадцяти п'яти хвилин до однієї години. Швидкість виконання заявки залежить від завантаженості замовленнями.

  Відбувається не довше інших моделей і займає в середньому до тридцяти хвилин.

  Зв'язатися з нами: