laser_printer

Замовити ремонт лазерних принтерів:

  шукаєте, де швидко і якісно виконують ремонт лазерних принтерів в Києві? Майстерня робить налаштування і ремонт лазерних принтерів чорно-білих і кольорових моделей.
  До найбільш поширених послуг ремонту принтерів, виконуваних в нашому сервісному центрі, відносяться: заміна прошивки пристрою, термоплівки, форматор, блоку лазера, ролика захоплення папери і ремонт вузла закріплення, блоку живлення.

  ремонт лазерного принтера

  Ремонт і обслуговування лазерних принтерів

  Ремонт і обслуговування лазерних принтерів в нашому сервісному центрі включає усунення всього різноманіття існуючих проблем друку лазерних офісних пристроїв, перевірку електричних ланцюгів, післяремонтне обов'язкове тестування і повну гарантію на всі виконані роботи. У майстерні Fullcartridge ремонтують лазерні друковані пристрої таких виробників:

  • Samsung (Samsung)
  • Canon (Гармата)
  • Ксерокс (Ксерокс)
  • к.с. (Hewlett Packard)
  • Lexmark (Лексмарк)
  • Brother (Паяльніший)
  • Panasonic (Panasonic)
  • OKI (Оки) тощо.

  Переваги нашої компанії:

  Ремонт принтерів на дому в Києві

  Комфорт обслуговування збільшився - стала доступною послуга «Терміновий ремонт принтерів на дому в Києві». В протягом години, максимум двох, від часу прийому заявки, майстер прибуде за вказаною адресою і виконає ремонт техніки. Зателефонуйте або заповніть контактну форму на сайті, решту зробимо ми.

  Виконуємо всі види ремонту, включаючи найскладніший з перевіркою електричних ланцюгів і заміною специфічних компонентів офісної техніки: лазерних кольорових принтерів, МФУ, копірів і т.п. Працюємо без перерв і вихідних з 9:00 до 20:00.

  Прийнятні ціни і акційні пропозиції

  Для вигідності замовлення наших послуг встановлені невисокі ціни і повна гарантія на виконані роботи. Бажають отримати додаткові знижки можуть, при наявності, скористатися однією з акцій, що проводяться сервісним центром Fullcartridge, інформацію про які можна дізнатися у відповідному розділі сайту або по телефону.