Ми займаємося якісної заправкою картриджів в Печерському районі, і ремонтом принтерів в майстерні, а також на виклик по всьому Києву. Також прошивкою принтерів і картриджів для МФУ, копіювальних апаратів, факсів. Заправляємо практично всі моделі лазерних принтерів Hp, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Lexmark, Panasonic.

Заправка картриджей на Печерске

Викликати майстра:

  Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, в залежності від моделі наші майстри міняють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклик до Печерському районі що в свою чергу на завжди знімає потребу в заміні чіпа. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів на Печерську

  Вам потрібно швидко заправити принтер? Нема проблем. Найближчим часом після замовлення до вас виїде фахівець із заправки картріджів, і виконає роботу в Печерському раене. Так само можете приїхати самому до нас, заощадивши на виїзді.
  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Відновлення та ремонт картриджів

  Крім заправки у нас є і інші послуги такі як відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа. Ціни на заправку картриджів можна подивитися в прайс аркушах в правій панелі сайту.

  Fullcartridge – це еталон якості, по всьому Києву. Наша компанія займається ремонтом та обслуговуванням принтерів і картриджів понад 7 років, а також продажем картриджів для лазерних принтерів. Знання і досвід наших майстрів дозволяють збільшити термін служби офісної техніки, з мінімальними витратами експлуатувати техніку тривалий час.

  Переваги нашої компанії:

  Перед приїздом обов'язково зателефонуйте нам

  Зв'язатися з нами: