відновлення картриджів в Києві проводиться співробітниками нашого центру по ремонту принтерів, в мінімальні терміни. Звичайно потрібно полагодити лише кілька деталей, плюс як бонус – і це правило нашого центру ремонту – очищення картриджа від відпрацьованого тонера, і очищення деталей картриджа.

Відновлення картриджів лазерних принтерів

Замовити відновлення картриджів:

  За мінімум грошей – максимум сервісу! У нашому сервісному центрі працюють досвідчені співробітники, і віддаючи картридж на відновлення, ви можете бути впевнені в його безперебійної та якісної роботи впродовж подальших заправок. Крім ремонту картриджа, проводиться очищення всіх вузлів пристрою від тонера і перевірка їх функціонування. Ціна відновлення картриджа в нашому сервісі низька, але за свої гроші Ви отримуєте якісний сервіс.

  Заправка і відновлення лазерних картриджів

  Відновлення картриджів HP, Samsung, Canon, Ксерокс, а також картриджів інших брендів, буде зроблено в кращих традиціях Fullcartridge. Дані роботи проводяться тільки фахівцями, що мають багаторічний досвід роботи. Для заміни деталей, яких налічується більше двох десятків, навіть в самому звичайному картриджі, використовуються оригінальні запасні частини від виробника. Їх застосування дозволяє значно підвищити якість відновлювальних робіт.

  відновлення картриджів, заправка та ремонт Києві – є ще не повним спектром послуг, які надає наша компанія. Ще це ремонт, прошивка принтерів, відновлення копірів, МФУ та іншої лазерної друкарської техніки.

  Не завжди причиною поганої зупинки друку принтера є картридж. Якщо принтер заправлявся всього раз і зупинилася друк – можливо ваш принтер потребує прошивці принтера. Отримати консультацію у нашого менеджера.

  Відновлення та ремонт картриджів

  Наші фахівці усунуть проблеми і проконсультують Вас, як уникнути їх надалі. Дрібний ремонт можна зробити на місці у замовника, а все інше у нас в майстерні, де є потрібний інвентар, і пристосування для ремонту техніки. Вартість ремонту визначається індивідуально, і залежить від моделі принтера, а так само від обсягу та складності виконаних робіт. Ви можете привезти принтер до нас, в одну з майстерень, або за ним приїде майстер.

  Виробники принтерів які ми обслуговуємо: HP (Laserjet Pro, Підприємство, P), Canon ( ПК, Наприклад, Наприклад, MF, LBP, ФК, ПК, L), Brother, Samsung (SL, SF, SCX, ML, SCX, CLP), Ксерокс (Робочий центр, Фазер, DokuPrint)

  Вартість послуг

  Обслуговування вартість
  Ціна відновлення залежить від кількості замінених деталей 150-250 грн
  Вартість заправки для більшості картриджів від 200 грн
  Виклик майстра по Києву 50 грн

   

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Зв'язатися з нами: