Ми займаємося якісної заправкою картриджів, ремонтом принтерів на правому березі Києва на виклик на Шулявці. Заправка картриджів, ремонт, прошивка принтерів і картриджів для МФУ, копіювальних апаратів, факсів.

remont_printerov_kiev_min

Викликати майстра:

  Заправка принтерів здійснюється по всьому Києву, заправляємо практично всі лазерні моделі принтерів HP, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Panasonic. Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, в залежності від моделі наші майстри міняють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклик до що в свою чергу на завжди знімає потребу в заміні чіпа. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка картриджів по всьому Києву на виклик

  Вам потрібно швидко заправити принтер на Шулявці, або ж на виклик по Києву? Нема проблем. Найближчим часом після замовлення до вас виїде фахівець із заправки картріджів, і виконає роботу в будь-якому куточку міста. Так само можете приїхати самі до нас, заощадивши на виїзді.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Відновлення та ремонт картриджів

  Крім заправки у нас є і інші послуги такі як відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа.

  ціноутворення

  Ціни на заправку картриджів залежать від обсягів робот, але стандартну вартість можна подивитися в прайс аркушах.

  Fullcartridge – це еталон якості заправки картриджів як на Шулявці так і по всьому Києву. Наша компанія займається ремонтом та обслуговуванням принтерів і картриджів понад 7 років, а також продажем картриджів для лазерних принтерів. Знання і досвід наших майстрів дозволяють збільшити термін служби офісної техніки, з мінімальними витратами експлуатувати техніку тривалий час.

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: