Заміна фотобарабана в картриджі принтера

У разі виникнення проблем з друком лазерного принтера, не варто поспішати міняти картридж, найкращим варіантом буде заміна фотовала принтера. Перед заміною майстра убежаються що погана друк саме через барабана і разом з заміною роблять чистку інших деталей, а також перевіряють рівень тонера.

Заміна фотобарана в Києві включає розбирання, чистку, збірку і перевірку. Якщо потрібно, то і заправку. Виконання робіт як на виїзді так і в нашій майстерні.

Заміна фотобарабана фото

Викликати майстра:

  Виробники створюють картриджі розраховані на роботу до закінчення тонера але з невеликим запасом зносостійкості. Так як виробники принтерів і картриджів офіційно не підтримують заправку, так як зацікавлені в продажу нових картриджів, фотовал, майстри періодично змінюють кожних 3-5 заправок.

  Вартість заміни фотобарабана

  Заміна цієї комплектуючої виконується в день замовлення. Оплата можлива як готівкою, так і безготівково.

  Обслуговування вартість
  Ціна заміни фотобарабана залежить від моделі принтера. зазвичай це 250-350 грн
  виклик майстра 50 грн
  Заправка картриджу від 180 грн
  діагностика безкоштовно

  Навіщо потрібно міняти фотобарабан?

  Чи варто продовжувати користуватися картриджем після виходу з ладу фотовала? Можна, можливо, але в цьому випадку відбувається сильне витрачення тонера. Крім того, він почне сипатися всередину принтера. Частина його потрапить в термоузел, де розплавиться і при охолодженні утворює нарости в нагрівальному елементі. В результаті попадання на блок живлення або плату управління, можливо їх значне пошкодження.

  Зробивши заміну фотобарабана, можна відновити свій старий картридж і заправляти його ще кілька разів. Завдяки цьому можлива цілком відчутна економія коштів. Це більш вигідно, ніж щоразу купувати новий картридж.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Принципи роботи компанії Fullcartridge

  Якщо картридж вийшов з ладу, кращим рішенням проблеми стане своєчасна заміна фотобарабана в Києві, а не марна трата часу на спроби ремонту. У разі виникнення поломок іншого роду, фахівці підкажуть, як з ними впоратися.

  У нашому сервісному центрі ми також здійснюємо діагностику і ремонт принтерів, що дозволяє встановити джерело неполадок, і шукати оптимальні шляхи їх усунення.

  Також пропонуємо наступні послуги:

  Завдяки команді професіоналів, якість робіт завжди на вищому рівні. Нашим клієнтам пропонуються тільки якісні послуги по заміні фотобарабана. Ми з абсолютною впевненістю гарантуємо якість і оперативність виконання роботи.

  Викликати майстра:

   фотобарабан (фотовал) – елемент принтера від якого залежить якість і яскравість друку текстів чи зображень. Ця деталь картриджа найбільше подвергатся навантажень при друку і зношується з часом, в середньому – 3-4 заправки. Барабан не завжди розташований безпосередньо в кардрідже. Існують моделі копіювальних машин, фотовали яких містяться в окремому модулі – драм- Червень.

   Конструкція і принцип роботи фотобарабана

   Конструктивно фотовал виглядає як порожня алюмінієва трубка або циліндр з лакованим фотопровідним покриттям, оснащена пластиковими шестернями з боків. Барабанний блок має статичним електричним зарядом, завдяки чому відштовхується порошок тонера.

   Потім поверхню барабана засвічується за допомогою світла і заряджається з протилежним знаком, внаслідок чого частинки тонера починають навпаки притягатися і налипають до поверхні. При прокатці по папері, барабан заряджається одночасно. Тому в одній частині листа тонер залишається, а в інших немає. Так на фотобарабані формується текст або зображення, які переносяться на аркуш паперу.

   заміна фотобарабана в картриджі

   Причини неполадок фотобарабана

   Природний знос. Раз на кілька заправок фотобарабан змінюють, після появи поздовжніх смуг або повторюваних чорних плям на аркуші.

   Якість паперу і умови. Перш за все від виду використовуваного паперу для друку, а також від типу тонера, режиму друку, попадання прямих сонячних променів, температури і вологості в приміщенні.

   Пападаніе сміття в принтер. Зокрема користувачі самі сприяють зниженню терміну служби барабана через попадання в принтер дрібних деталей через власну невнімальності. Тому перед початком друку необхідно стежити, щоб в копіювальний апарат разом з папером не потрапляли різні кнопки, скріпки, шерсть і інші.
   Друкування по одній сторінці веде до скорочення експлуатаційного терміну в два рази. Фактичне число надрукованих сторінок за допомогою одного фотобарабана залежить від умов використання пристрою. При стандартних умовах друку (по 3 сторінки), термін експлуатації фотобарабана для паперу А4 становить близько 30 тис. сторінок.
   свідченням того, що фотовал став непридатним, є пошкодження верхнього глянсового фотопровідного шару, що проводить до блідої і тьмяною друку, появі чорних поздовжніх смужок або плям або ж виникнення інших дефектів. У міру прогресування зносу, все більше буде з'являтися чорних смуг, вони стануть суцільними і більш вираженими, переважно по бічних краях паперу.

   Переваги нашої компанії:

   Canon
   HP
   Samsung
   xerox
   panasonic
   Brother
   Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

   Зв'язатися з нами: