Якісна заправка картриджів на Троєщині, і ремонт принтерів на лівому березі Києва на виклик на Троєщині, Деснянському районі, лісовому, та інших районах лівого берега. Заправка картриджів, ремонт, прошивка принтерів і картриджів для МФУ, копіювальних апаратів, факсів.

заправка картриджей на троешине

Замовити заправку картриджів на Троєщині:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Заправка принтерів здійснюється по всьому Києву, заправляємо практично всі лазерні моделі принтерів Hp, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Lexmark, Panasonic. Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, в залежності від моделі наші майстри міняють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклик до Деснянском районі що в свою чергу на завжди знімає потребу в заміні чіпа. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Заправка картриджів по всьому Києву на виклик

  Вам потрібно швидко заправити принтер на Троєщині, або ж на виклик по Києву? Нема проблем. Найближчим часом після замовлення до вас виїде фахівець із заправки картріджів, і виконає роботу в будь-якому куточку міста. Так само можете приїхати самі до нас, заощадивши на виїзді.

  Відновлення та ремонт картриджів на Троєщині

  Крім заправки у нас є і інші послуги такі як відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа.

  Fullcartridge – це еталон якості заправки картриджів як в деснянському районі, так і по всій столиці. Наша компанія займається ремонтом та обслуговуванням принтерів і картриджів понад 7 років, а також продажем картриджів для лазерних принтерів. Знання і досвід наших майстрів дозволяють збільшити термін служби офісної техніки, з мінімальними витратами експлуатувати техніку тривалий час.

  метро: Гідропарк, Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова.

  ремонт принтерів

  Ви виявили несправність в своїй друкуючої техніки? Зателефонуйте нам, наші фахівці з ремонту принтерів, і заправки картріджів усунуть проблеми і нададуть дослідну консультацію як уникнути їх в майбутньому. Що б дізнатися вартість ремонту вашого лазерного принтера, вам потрібно буде повідомити модель принтера, поломку, і ми вкажемо попередньо вартість ремонту, але остаточну вартість можна дізнатися тільки після діагностики нашими фахівцями. діагностика є безкоштовною послугою. Ми працюємо навіть у вихідні, телефонуйте, ми Вам допоможемо.

  Переваги нашої компанії: