У Вас закінчився тонер і потрібно заправка картриджів на дому з виїздом? Ласкаво просимо в сервісний центр “Fullcartridge”, де оперативно, професійно і досить дешево надають послуги.

Замовити послугу:

  Переваги сервісу полягають в наступному:
  1. Надаємо якісні послуги з обслуговування офісної техніки з 2013 року.
  2. Всі майстри мають досвід роботи з широкою лінійкою лазерних принтерів, завдяки чому ремонт і відновлення будуть виконані на 100%.
  3. через 30 хвилин після оформлення замовлення наш фахівець прибуде на місце призначення і здійснить усі необхідні процедури на території замовника. Також можете самостійно доставити свій картридж до нас в сервіс на заправку.
  4. Завдяки службі кур'єрської доставки, можливо заповнити картридж не виходячи з дому, так що Вам не потрібно піклуватися про те, що перебуваєте далеко від сервісного центру.
  5. Можливість укладення договору.

  Крім заправки лазерних картриджів в офісі або на дому, Ви можете замовити інші види робіт: відновлення картриджів, установка Windows, ремонт принтерів і МФУ, прошивка принтерів.

  Переваги нашої компанії:

  Крім заправки лазерних картриджів в офісі або на дому, Ви можете замовити інші види робіт: відновлення картриджів, установка Windows, ремонт принтерів і МФУ, прошивка принтерів.

  Заправка картриджів на дому

  Ми раді надати професійну допомогу по заправці картриджів в Києві з виїздом, яка обійдеться майже в 10 раз дешевше покупки нового пристрою. Фахівці пройшли тривалий курс навчання, тому Ви можете бути впевнені у високій якості наданої послуги. На цей однократний процес з дотриманням сучасних технологій та застосуванням тонера найкращої якості. Також наші кур'єри можуть відправитися в будь-яку точку міста, забрати Ваш картридж і повернути заправлене пристрій на наступний день.
  Після певного циклу заправок деякі комплектуючі картриджа неминуче зношуються. В такому випадку Вам допоможуть наші професіонали. Вони проведуть установку нових основних комплектуючих (заміна фотобарабана в картриджі) і Ваш картридж буде знову друкувати як новий.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Зв'язатися з нами: