Сервісний центр Fullcartridge проводить професійну заправку картриджів на Борщагівці у Києві. Якщо терміново потрібно заправити картридж на дому або в офісі, замовте по телефону або через контактну форму сайту виїзд майстра. Заявка буде виконана протягом декількох годин.

Заправка картрниджей на борщаговке - фото

Викликати майстра:

  Монохромні і кольорові картриджі лазерних принтерів заправляємо за чверть години відмінним тонером за прийнятною ціною. здійснюємо заправку, прошивку, відновлення картриджів і ремонт лазерних принтерів, БФП та іншої друкарської техніки відомих брендів.

  Якщо занадто часто доводиться замовляти окремі послуги з догляду за друкарською технікою, то вигідніше буде скористатися комплексним обслуговуванням, що включає в себе заправку чистку, заправку, ремонт, механічне, електричне і програмне тестування обладнання. Допоможемо в вирішенні будь-якого питання, пов'язаного з роботою лазерних пристроїв для друку.

  Ремонт принтерів на Борщагівці

  Майстри сервісного центру Fullcartridge в Києві виконають заправку, прошивку, відновлення картриджів лазерних принтерів, БФП та іншої офісної друкарської техніки швидко, якісно і з гарантією.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: