Ми займаємось заправкою принтерів в районі Подолу – метро Контрактова, Тараса Шевченка. Ми так само професійно займаємося ремонтом, прошивкою принтерів і картриджів для МФУ, копіювальних апаратів, факсів. Заправка принтерів на Подолі практично всіх лазерних моделей принтерів Hp, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Lexmark, Panasonic.

Заправка картриджів на Подолі

Викликати майстра:

  Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, в залежності від моделі наші майстри міняють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклик на Подолі що в свою чергу на завжди знімає потребу в заміні чіпа. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Заправка картриджів в Києві на Подолі

  Вам потрібно швидко заправити принтер на Подолі? Нема проблем. Найближчим часом після замовлення до вас виїде фахівець із заправки картріджів, і виконає роботу. Так само можете приїхати самому до нас, заощадивши на виїзді.

  Відновлення та ремонт картриджів

  Крім заправки у нас є і інші послуги такі як відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: