Заправка картриджів на Позняках на виїзді. Приїжджаємо від кількох годин. Так само ми робимо ремонт кольорових принтерів, прошивкою картриджів принтерів, прошивкою принтерів на виїзді. Крім картриджів для принтерів ми також займаємося заправкою картриджів для МФУ, копіювальних апаратів, факсів. Послуги здійснюється по всьому Києву, заправляємо практично всі моделі лазерних принтерів Hp, Canon, Ксерокс, Brother, Samsung, Lexmark, Panasonic.

заправка картриджей на позняках, Выедем быстро, сделаем качественно

Викликати майстра:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Замовляючи послугу заправки картриджів на Позняках ви будете задоволені сервісом, працюємо швидко та якісно. Гарантія на роботи 1 місяць у Fullcartridge.

  Прошивка принтера на Позняках

  Якщо на картриджі варто чіп, це для нас не проблема, будь-який принтер в районі м. Позняки в залежності від моделі наші майстри змінюють чіп, або ж роблять прошивку принтера, зокрема на виклику в районі Позняки, що у свою чергу завжди знімає потребу в заміні чіпа.. Це дає можливість більше ніколи не повертатися до проблеми блокування друку принтером.

  Наші переваги:

  Заправка та відновлення картриджів, заміна і ремонт зношуються, і зламаних деталей, такі як фото-барабан (фото вал), вали первинного заряду, корпус, бушінгі і інші частини картриджа.

  Canon
  HP
  Samsung
  xerox
  panasonic
  Brother
  Хочете швидко дізнатися вартість? натисніть

  Переваги нашої компанії:

  Зв'язатися з нами: