Профілактика моноблока Apple iMac в сервісному центрі Fullcartridge - оптимальне рішення для ділових людей. Висока кваліфікація наших фахівців, наявність кращих матеріалів і інструментів дозволяють виконати процедуру в найкоротший термін, при цьому ми пропонуємо найдемократичніші ціни в місті. Усе, що потрібно - це оформити заявку на виклик майстра по телефону або через форму на сайті. Спеціаліст приїде протягом 1 дня. Ви також можете доставити техніку самостійно в нашу майстерню.

Замовити профілактику моноблока Apple iMac:

  Для чого потрібна профілактика Apple iMac

  Регулярна профілактика комп'ютера потрібна, щоб забезпечити його нормальну безперебійну роботу і максимально продовжити термін його служби. В процесі експлуатації моноблока всередині нього накопичується пил, висихає термопаста - все це ускладнює роботу системи охолодження і призводить до перегріву iMac. Якщо залишити все як є, від регулярного перегріву з ладу може вийти материнська плата, відеокарта та інші важливі компоненти комп'ютера.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Що входить в послугу

  У сервісному центрі Fullcartridge профілактика моноблока Apple iMac складається з:

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Скільки коштує профілактика моноблока Apple iMac в Києві

  Вартість даної послуги буде залежати від конкретної моделі iMac - це в середньому 500-700 грн. У нас ви можете замовити будь-які інші послуги з діагностики, обслуговування і ремонту комп'ютерної техніки. З усіх питань звертайтесь за телефоном або через форму зв'язку на сайті - з вами зв'яжеться співробітник нашого центру і детально проконсультує.

  Профілактика Apple iMac – ціна

  Профілактика моноблока Apple iMac Ціна
  виклик майстра 50 грн
  профілактика від 500 грн

  Як зрозуміти, що потрібно профілактика

  Взагалі виконувати цю процедуру потрібно хоча б раз на рік. Якщо ви давно його не робили, то це вже привід звернутися в наш сервіс-центр. Але якщо з'явилися такі симптоми, то вам потрібно зробити це якомога швидше:

  • iMac став сильно нагріватися при нетривалої роботи,
  • кулери видають сильний шум,
  • гаджет постійно гальмує і зависає, чути гул під час роботи,
  • моноблок довільно вимикається.

  Особливо тривожно мимовільне вимикання моноблока. Це говорить про те, що нагрівання комп'ютера досягло критичних значень.

  Зв'язатися з нами: