obzor_hewlett_packard_X551DW

Замовити ремонт оргтехніки:

  ремонт оргтехніки – єкщо ваша офісна техніка працює з перебоями або не працює взагалі - на допомогу прийдуть фахівці сервісного центру Fullcartridge, виконують ремонт оргтехніки. Відновимо працездатність пристроїв швидко, якісно і з гарантією. здійснюємо заправку і ремонт оргтехніки наступних типів:

  • чорно-білі лазерні принтери
  • кольорові лазерні принтери
  • БФП (багатофункціональні пристрої)
  • копіювальні апарати (ксерокси, копіри)
  • факси

  обслуговування оргтехніки – Сервісний центр Fullcartridge пропонує повний спектр обслуговування оргтехніки, включаючи ремонт, заміну і тестування механічної, електричної і програмної складових кожного пристрою. Зношені і неробочі деталі замінюємо тільки новими, якісними, на які дається гарантія.

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Ремонт оргтехніки в Києві

  Якщо у Вас немає часу приїхати до нас, то можна замовити послугу виїзду майстра додому або в офіс. Майстри сервісного центру Fullcartridge проводять ремонт оргтехніки в Києві в будь-якому районі. Найчастіше прийнята заявка обробляється протягом години. Замовити послугу можна в будь-який день тижня тому, що ми працюємо для Вас без перерв і вихідних.

  Ремонт оргтехніки і заправка картриджіввиконуємо ремонт і заправку принтерів таких марок, як: Canon (Canon), HP (Hewlett Packard), Samsung (Samsung), Ксерокс (Ксерокс), Epson, Lexmark, Brother, Panasonic, OKI і моделей менш популярних виробників.

  Діагностика з подальшим ремонтомбезкоштовна
  Виїзд інженера на лазерну техніку по Києву50 грн
  ремонт принтера – залежить від поломки і ступеня складностівід 350 грн

  Гарантія на виконану роботу 3 місяці.

  вид технікидіагностика, грн.профілактика, грн.ремонт, грн.
  Принтер А4 ч / б лазерний150290від 350
  Принтер А3 ч / б лазерний150400від 450
  Кольоровий принтер формату А4. лазерний150400від 350
  Принтер A3 кольоровий. лазерний150500від 550
  МФУ А4 ч / б лазерне150350від 450
  МФУ А3 ч / б лазерне150400від 450
  МФУ А4 цв. лазерне150400від 450
  МФУ A3 кольорова. лазерне150500від 450

  Вигідність ремонту сервісному центрі Fullcartridge

  при ремонті оргтехніки і заправки картріджів Ви отримуєте безкоштовну їх діагностику. У нас можна замовити комплексну послугу по ремонту принтерів і оргтехніки, що дозволить значно заощадити. Для бажаючих отримати знижки на разові послуги періодично проводяться акції, передбачають знижку на певні послуги. По можливості, наші інженери запропонують альтернативні види ремонту, з яких Ви зможете вибрати найменш витратний і найбільш ефективний.

  при ремонті принтерів і заправці принтера Ви отримуєте протестоване повністю працездатний пристрій, заправлене якісним тонером і гарантію на всі проведені роботи.