Зверніться до нас, і Ви забезпечите апгрейд ноутбуку. Якщо вам необхідна модернізація ноутбука в Києві, і ви цінуєте кваліфікований, а також відповідальна праця, то у вас є шанс уникнути помилок, вибравши саме нашу сервісну організацію. Якість нашої роботи обумовлено тим, що ми відштовхуємося від об'єктивних даних, отриманих від діагностичних заходів.

апгрейд ноутбука

Замовити апгрейд ноутбука:

  Як модернізувати ноутбук

  Продуктивність лептопа можна серйозно збільшити за допомогою наступних заходів:

  • Збільшення оперативної пам'яті ноутбука;
  • Заміна hdd на ssd;
  • Заміна приводу на ssd накопичувач;
  • заміна процесора;
  • Корекція або модернізація ПО.

  Що дасть заміна оптичного приводу на ssd

  Якщо хтось ще грається з болванками (то пак оптичними дисками), то тільки по тому, що ні дістає часу для перенесення інформації. А ось дефіцит внутрішньої пам'яті проявляється завжди. У подібній ситуації «гріх» не використовувати вільне місце, яке займає даремний дисковод. Проблему допомагає вирішити установка пристрою OptiBay. Такий адаптер дозволяє поставити ssd в ноутбук на місце знятого оптичного приводу. Таким чином комп'ютер з мінімальними витратами набуває додатковий дисковий простір.

  Ефект від збільшення обсягу ОЗУ

  Оперативна пам'ять – це вузол комп'ютера, від якого залежить як швидкість, так і роботи з додатків. Недолік оперативного простору може викликати повільну роботу і серйозні неполадки з підтримкою багатозадачності. Наочно таку ситуацію можна проаналізувати, відкривши одночасно кілька системних вікон. Якщо комп'ютер починає працювати зі збоями, то встановленої пам'яті йому явно недостатньо. Як правило все вирішується установкою додаткової планки ОЗУ, але іноді потрібна заміна оперативної пам'яті в ноутбуці.

  Як підвищити продуктивність за допомогою модернізації ПО

  При відсутності достатнього досвіду, не варто робити це самостійно. Перевстановлення дилетантами скажімо Windows, призводить до втрати цінної інформації або пошкодження локальних дисків. Наші співробітники зроблять це за адекватну ціну, на високому рівні, давши необхідну для перевірки гарантію. Удосконалення ноутбука проводиться разом з профілактичними процедурами: видалення пилу, бруду, заміна термопасти. При цьому оплачується тільки пакет необхідних послуг. На жаль, специфіка нашої діяльності не дозволяє вказувати ціни заздалегідь. Це пов'язано з тим, що розцінки можливо сформувати тільки індивідуально. Рівень цін залежить від моделі пристрою і вимог замовника. Але ми гарантуємо чесну оцінку своєї роботи, яка буде нижчою за середню в спектрі подібних пропозицій. При необхідності запросіть нашого співробітника додому, сплативши вартість необхідних послуг.

  Замовте апгрейд ноутбука:

  Зв'язатися з нами: