Чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти - сервісний центр Fullcartridge пропонує свої послуги. Фахівці нашої компанії якісно і в найкоротші терміни виконають чистку ноутбука від пилу і замінять термопасту. Для виклику майстра потрібно заповнити форму звернення або зателефонувати нам за номером телефону, фахівець приїде протягом 1 дня. Ви також можете привезти ноутбук в нашу майстерню.

Замовити чистку ноутбука від пилу з заміною термопасти:

  Що таке термопаста і навіщо вона потрібна

  Термопаста - це спеціальне теплопровідних речовина пастообразной текстури. воно необхідне, щоб «відводити» тепло від процесора до радіатора, а потім - до кулера, тобто не давати процесору сильно нагріватися. Це значно подовжує термін його служби. Також паста згладжує всі вади і заповнює невеликі зазори на поверхні процесора і тепловідведення. Якщо залишити їх не закритими, це призведе до перегріву процесора навіть при інтенсивній роботі кулера.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Що входить в послугу

  Чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти - це дві процедури, які завжди виконуються в комплексі. вони необхідні, щоб не допустити програвав комп'ютера і продовжити термін його служби. послуга включає:

  • Чистку ноутбука від пилу
  • заміну термопасти
  • Мастило спеціальним маслом

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

  Вартість заміни термопасти в Києві:

  Вартість послуги залежить від марки і моделі ноутбука - для Macbook і ігрових комп'ютерів ціна буде трохи відрізнятися. За більш детальною інформацією звертайтеся в наш сервісний центр за номером телефону або через форму для зв'язку. Наш консультант зв'яжеться з вами і відповість на всі запитання.

  Чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти – ціна

  Послуги чищення ноутбука від пилу і заміни термопасти Ціна
  виклик майстра 50 грн
  Чистка від пилу і заміна термопасти від 300 грн

  Як зрозуміти, що потрібно міняти термопасту

  Заміна пасти в ноутбуці потрібно в середньому 1 раз в 2-3 року. максимум через 5 років вона висихає і перестає проводити тепло. Деякі види цього продукту втрачають свої властивості вже через півроку. Також термін служби залежить від температур, при яких працюють відеокарта і процесор. Температура може дуже підвищуватися при регулярних іграх і роботі з важкими програмами. В таких умовах термін служби термопасти значно скорочується і її необхідно міняти частіше.

  Дуже важливо і те, як нанесена паста. При нерівномірності нанесення і розривах шару пасти термін її служби скоротиться наполовину. Так буває, коли користувач, не маючи досвіду, сам виконує заміну, або це роблять непрофесійні майстра.

  У нашому сервісному центрі використовується тільки фірмова високоякісна паста, яка довго зберігає свої властивості. Ми використовуємо кращу термопасту і при роботі з малопотужними ноутбуками з невисокими вимогами.

  Якщо у вашого комп'ютера з'явилися такі «симптоми», не затягуйте з візитом в сервісний центр:

  • сильно нагрівається, незважаючи ні інтенсивну роботу вентиляторів
  • «Гальмує» при роботі з програмами
  • Виникають часті збої в роботі операційної системи, з'являються повідомлення про помилки
  • довільно вимикається або перезавантажується

  Всі ці ознаки можуть вказувати як на необхідність чистки ноутбука і заміни термопасти, так і на інші проблеми. Більш точну причину зможе назвати майстер нашого сервісного центру, виконавши при необхідності діагностику комп'ютера.

  Зв'язатися з нами: