Ремонт залитого ноутбука – зервісний центр Fullcartridge пропонує чистку і ремонт залитого ноутбука. Фахівці нашої компанії усувають будь-які проблеми, викликані попадання води в ноутбук. Заповніть форму звернення або зателефонуйте нам за номером телефону, ми приїдемо в перебігу 1 дня. Також можете привезти ноутбук в нашу майстерню.

наповнення ноутбука, ремонт залития ноутбука

Замовити ремонт ноутбука після залиття:

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Вартість ремонту залитого ноутбука в Києві:

  Вартість залежить від ступеня пошкодження внутрішніх деталей ноутбука. Буде потрібно розбирання і діагностика.

  Після прийняття ноутбука на ремонт майстер оцінює: чи немає окису доріжок плати, чи немає згорілих деталей / вузлів і п.р. Після оцінки майстер зв'язується, вказує проблемні місця і вартість.

  Якщо ви залили пристрій в день виклику майстра, то скористайтеся інструкцією в низу сторінки, таким чином ви максимально знизите вартість ремонту, так як мінімалізуруете ймовірність пошкодження великої кількості деталей ноутбука.

  Ремонт залитого ноутбука – ціна

  Послуги чищення ноутбука від залиття Ціна
  виклик майстра 50 грн
  Діагностика з подальшим ремонтом 0 грн
  Діагностика без ремонту 250 грн
  Чистка ультразвуком і ремонт від 400 грн

  Що входить в діагностику

  У вартість входить повне діагностування ноутбука з виявленням поламаних деталей. Ноутбук розбирається і проводиться його огляд, в ході якого буде зрозуміло, яка кількість рідини потрапило всередину і які роботи потрібно виконати, щоб очистити і відновити ноутбук. На цьому етапі ви можете приїхати в офіс компанії, щоб наочно ознайомитися з результатами діагностики. Або ми можемо вислати вам фото залиття.

  Тільки після виявлення неполадок в ноутбуці з клієнтом обговорюється хід відновлювальних робіт і узгоджується вартість. Якщо клієнт згоден, фахівці приступають до ремонту.

  Якщо в ході огляду виявлено, що рідина не просочилася на плату і клавіатура працює справно, клієнт забирає ноутбук, сплативши лише послугу діагностики.

  До приїзду майстра важливо вжити заходів, мінімізують збиток від попадання рідини всередину комп'ютера.

  Що робити, якщо в ноутбук потрапила вода?

  Попадання води в ноутбук може привести до виходу його з ладу, іноді без можливості відновлення. Як врятувати техніку, якщо це все-таки сталося? Алгоритм дій простий, і його краще запам'ятати.

  1. Слід привернути ноутбук догори дном у відкритому стані. найгірше, що може трапитися - рідина просочиться в материнську плату, розташовану за клавіатурою. Тому перевертаємо і тримаємо його, щоб рідина змінила напрямок, і щоб максимально витрусити її звідти. Він повинен знаходитися при цьому
  2. Негайно відключіть блок живлення (зарядку) і витягніть батарею, в положенні екраном і клавіатурою вниз.
   Якщо ноутбук оснащений вбудованою батареєю, потрібно просто залишити його в перевернутому стані. Іноді в нижній частині корпусу є невеликий отвір. Якщо взяти розігнуту скріпку, занурити в нього і потримати, то можна знеструмити батарею. Але якщо ви не знаєте точно, то це отвір, краще цього не робити.
  3. Ви прийняли екстрені заходи, тепер можна видихнути і зробити дзвінок в нашу компанію, де вас проконсультують з приводу подальших дій.

  Не варто затягувати зі зверненням в сервіс

  Якщо комп'ютер працює після залиття сьогодні і через тиждень, це не означає що з ним все добре. рідина, потрапляючи всередину, починає руйнувати деталі - виникає корозія. І чим довше цей вплив, тим гірше для техніки і для власника, бо чистка і заміна ланцюгів харчування або гнилих доріжок обійдеться в 10, і що і 20 разів дорожче, ніж чистка або заміна плати, якої можна обійтися спочатку.

  Зв'язатися з нами: