ремонт ноутбуків на дому в Києві

Замовити діагностику ноутбука:

діагностика ноутбука: 250 грн
Знижка за відгук: -50 грн
виїзд: 50 грн

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Як відбувається замовлення:

  Роботи проводимо як у нас в майстерні так і на виїзді

   

  Вам потрібна діагностика ноутбуків якщо: Ваш ноутбук став повільно працювати, «Гальмувати», «Зависати», мимовільно перезавантажуватися, вимикатися, або взагалі перестав працювати. Приносьте його в наш сервісний центр Fullcartridge в Києві, де кваліфіковані фахівці оперативно усунуть несправність.

  Що таке діагностика ноутбука і навіщо вона потрібна? Часто ремонт і діагностика ноутбуків йдуть разом. Діагностика буває двох видів: передремонтної і профілактична. Друга необхідна для попередження поломок та підтримки ноутбука в справному стані.

  Як часто потрібно проводити діагностику ноутбука? Періодичність профілактичної діагностики для кожного ноутбука різна і залежить від умов його експлуатації. так, користувачам, постійно беруть з собою ноутбук, які мають дітей, або проживають у великій родині, у кого є домашні тварини – Бажанопро проводити процедуру діагностики приблизно раз на рік.

  тим, хто дуже дбайливо ставиться до свого комп'ютера (не п'є напої і не їсть поряд з пристроєм, у кого немає домашніх тварин, хто ставить ноутбук тільки на рівні тверді поверхні, а також часто витирає пил і дотримується інші правила експлуатації) можна робити огляд раз на три роки.

  Але це швидше виняток. Зазвичай люди не дотримуються таких правил, тому раз на рік, максимум півтора, бажано приносити ноутбук на огляд і чистку в сервісний центр. головне, що дає профілактична діагностика - це виявлення причин, сприяють майбутньої поломки.

  Види і умовна схема діагностики

  види діагностики: Фізична - виявлення фізичних неполадок; програмна - виявлення і усунення програмних неполадок (віруси, програмні збої, в тому числі і операційної системи, і конфлікти між різними пристроями).

  Спеціалісти сервісного центру Fullcartridge в Києві проводять діагностику, ремонт та чистку будь-яких ноутбуків, незалежно від бренду. Ми проводимо діагностику дисплея (матриці), жорсткого диска, материнської плати, відеокарти, оперативної пам'яті, клавіатури і тачпада, шлейфів, кабелів, блоків живлення, батареї (акумулятора), USB портів, північного моста, південного моста, операційної системи (Windows XP / Vista / 7/8).

  Діагностика та ремонт ноутбуків проходить за наступною схемою:

  • Візуальний зовнішній огляд. Мета - виявлення видимих ​​несправностей. те, що часто не видно звичайному користувачеві, майстер виявляє миттєво.
  • Огляд розібраного ноутбука для виявлення несправностей. Це можуть бути: пилові скупчення, сторонні предмети, залишки пролитої рідини та інше.
  • Діагностика приладами і справними сумісними частинами
  • Усунення несправностей: ремонт або заміна деталей
  • Повторна діагностика приладами
  • збірка ноутбука
  • Програмне тестування ноутбука на працездатність.

  Ціна діагностики і час, витрачається на її проведення

  Скільки часу займає діагностика? Загальна діагностика, яка йде з послугою чистки, займає не більше півгодини. Діагностика окремих частин залежить від типу тестування (фізичного або програмного).

  Скільки коштує діагностика ноутбука? При замовленні будь-якої з послуг по ремонту ноутбука -Загальна діагностика проводиться безкоштовно. Однією з найбільш недорогих послуг є чистка ноутбука. Крім того, можна замовити повну діагностику ноутбука, або спеціальну діагностику окремих його частин, таких як: жорсткий диск, оперативна пам'ять, відеокарта та інше.

  Важливо: Нагадуємо Вам, що ноутбук в сервісний центр потрібно приносити разом із зарядним пристроєм!

  Замовити швидку діагностику в Києві Ви можете, зателефонувавши нам, або залишивши заявку через контактну форму. Всім допоможемо і дамо безкоштовні консультації щодо раціонального використання ресурсів ноутбука, а так само по збільшенню терміну його роботи.