Сервісний центр Fullcartridge здійснює профілактику ігрових ноутбуків. Замовте майстра додому, або приїжджайте до нас в майстерню.

Чистка ноутбука від пилу з заміною термопасти

Замовити профілактику ігрових ноутбуків:

Вартість чищення і заміни термопасти: 650 грн

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Наша компанія спеціалізується на ігрових ноутбуках, з цього ми зможемо надати Вам якісну чистку від пилу такого ноутбука в Києві. Ми в своїй роботі використовуємо тільки ту термопасту, яка підходить для чищення ігрових ноутбуків.

  У разі замовлення будь-якої з послуг ремонту – безкоштовно проводимо діагностику.

  Чистка від пилу ігрових ноутбуків таких як Dell Alienware, Asus Rog G, MSI G, Acer Predator G, LENOVO IdeaPad Y, вимагає особливого ставлення, досвіду, кваліфікації.

  Всі ігрові ноутбуки мають бпробільшу продуктивність, за що їх і люблять, але так само ці ноутбуки мають підвищені температурні режими (сильніше гріються). Тому вимагають до себе посиленої уваги і своєчасного догляду, у вигляді чищення від пилу, і профілактики системи охолодження.

  Обслуговуємо всі бренди ноутбуків

  профілактика ноутбуків
  Використовувати будь-які расходние матеріали, у вигляді термопасти і термопрокладок, в ігрових ноутбуках НІ в якому разі не можна, так само як і довіряти їх розбирання і профілактику кому завгодно.

  Вартість профілактики ігрових ноутбуків

  Обслуговування Ціна
  виклик майстра 50 грн
  діагностика (перегріву і довільного виключення) від 50 грн
  часткове розбирання (більшість ноутбуків ~ 40 хв) 300 грн
  повна розбирання (деякі види ноутбуків ~ 1 годину) 450 грн
  Чистка Macbook Apple від 600 грн
  Чистка ігрових ноутбуків від 600 грн

  *У вартості враховані витратні матеріали.

  Профілактика ігрових ноутбуків в Києві

  Використовуючи термопасту низької якості, або низьку теплопровідність, це позначиться, якщо не відразу, то через не великий проміжок часу, на працездатності ноутбука, або ще гірше – може привести до дорогої поломки.

  Віддаючи Ваше пристрій тим, хто на цьому не спеціалізується, зазвичай призводить до того, що може не виявитися потрібного інструменту, досвіду і кваліфікації. Це може привести до неякісної розбиранні-складання, і так само до поломки. Всім власникам ігрових ноутбуків ми настійно рекомендуємо стежити за показниками температури процесора і відеокарти.