Установка SSD в ноутбук – компания Fullcartridge предлагает услугу по установке SSD. Специалисты нашего сервис-центра выполнят установку быстро, профессионально и по приятной цене. Чтобы оставить заявку на вызов мастера, нужно позвонить по номеру телефона или заполнить форму обращения. Специалист приедет в течение 1 дня. Либо вы можете привезти технику в нашу мастерскую.

установка ssd в ноутбук

Замовити установку SSD в Києві:

  Що таке SSD і навіщо він потрібен

  SSD-накопитель (Solid state drive) – это запоминающее устройство для компьютера, твердотельный накопитель. Оно не имеет механических компонентов, а работает на базе микросхем памяти, поэтому отличается гораздо большей скоростью по сравнению с HDD. SSD можно сравнить с большой скоростной флешкой, которая используется для хранения файлов и операционной системы пользователя. Объем таких накопителей может достигать 1 Тб и более. Обычному пользователю будет вполне достаточно SSD объемом 120-500 Гб. Установка такого диска – это самый оптимальный способ модернизации ноутбука.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко
  • Виклик по Києву 50 грн
  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту
  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей
  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Переваги SSD перед HDD

  Заменяя HDD на SSD, вы увеличиваете скорость работы ноутбука в разы: минимум вдвое быстрее загружается операционная система, выполняется работа с офисными программами и видеофайлами, на 50-55 % увеличивается быстродействие в играх и в 4 раза быстрее обрабатываются аудиофайлы. Помимо скорости, SSD имеет ряд других преимуществ:

  • Надійність і безшумність. Так як в SSD відсутні механічні елементи, вони набагато стійкіше перед ушкодженнями, ударами, механічними вібраціями і т.д. З цієї ж причини вони не видають ніякого шуму при роботі.
  • Термостійкість.
  • Невисоке споживання електроенергії. SSD використовують менше електроенергії. Так, в порівнянні з HDD, вони дозволяють економити заряд акумуляторної батареї до 2 годин.
  • Мала вага і розмір.

  Вартість установки SSD в Києві

  Цена на услугу зависит от объема SSD. Подбирать накопитель нужно исходя из возможностей и характеристик ноутбука, определить которые точно сможет специалист нашего сервисного центра. Чтобы узнать подробности, звоните по номеру на сайте, либо заполняйте форму для связи. Специалист свяжется с вами и ответит на все вопросы.

  Установка SSD - ціна

  Послуга з установки SSD Ціна
  виклик майстра 50 грн
  установка SSD від 200 грн

  Облужіваем всі бренди ноутбуків

  Чистка ноутбука і профілактика в Києві

  Установка SSD на ноутбук

  Заміна SSD на HDD в Києві

  Який SSD вибрати

  Встановлювати SSD можна як замість HDD, так і на додаток до нього. Перший варіант оптимальний для тих, кому не потрібно зберігати на ноутбуці дуже багато інформації. В такому випадку буде достатньо накопичувача об'ємом 120 Гб або 240 Гб.

  Якщо стоїть завдання збільшити обсяг пам'яті ноутбука, то ставлять SSD замість основного жорсткого диска, а сам HDD ставлять на місце CD. В цьому випадку всі програми і операційна система записуються на твердотільний накопичувач, а на HDD зберігаються дані. Таким чином можна відмінно модернізувати ноутбук.

  Вибір обсягу SSD залежить від завдань, які ви покладаєте на свій лептоп:

  • 120 Гб - буде досить, щоб встановити ОС і базовий програмний пакет, більше для виконання «офісних» завдань навряд чи знадобиться. Така модифікація «розжене» навіть старенький ноутбук;
  • 240 Гб - вибір геймерів. Звичайно, вимоги сучасних ігор зростають з кожним днем, але якщо ви шанувальник певної гри або проходите кожну до кінця, а потім ставите нову, то цього обсягу буде цілком достатньо;
  • 500 Гб - оптимальний варіант для тих, хто працює з відео та 3D-редакторами. Обсяг дозволяє і встановлювати програми, і зберігати результати;
  • 1 Тб і більше - варіант для тих, хто хоче назовсім позбутися HDD. Перспективна ідея, але досить дорога.

  Консультант нашого центру допоможе визначитися з вибором, враховуючи всі ваші побажання, а також характеристики ноутбука.

  Зв'язатися з нами: