Установка SSD в ноутбук - компанія Fullcartridge пропонує послугу з встановлення SSD. Фахівці нашого сервіс-центру виконають установку швидко, професійно і за приємною ціною. Щоб залишити заявку на виклик майстра, потрібно зателефонувати за номером телефону або заповнити форму звернення. Спеціаліст приїде протягом 1 дня. Або ви можете привезти техніку в нашу майстерню.

установка ssd в ноутбук

Замовити установку SSD в Києві:

  Що таке SSD і навіщо він потрібен

  SSD-накопичувач (Твердотільний накопичувач) - це пристрій, що запам'ятовує для комп'ютера, твердотільний накопичувач. Воно не має механічних компонентів, а працює на базі мікросхем пам'яті, тому відрізняється набагато більшою швидкістю в порівнянні з HDD. SSD можна порівняти з великою швидкісний флешкою, яка використовується для зберігання файлів і операційної системи користувача. Обсяг таких накопичувачів може досягати 1 Тб і більше. Звичайному користувачеві буде цілком достатньо SSD об'ємом 120-500 Гб. Установка такого диска - це найоптимальніший спосіб модернізації ноутбука.

  Чому варто замовити у нас:

  • Наш майстер приїжджає швидко

  • Виклик по Києву 50 грн

  • Безкоштовна діагностика при замовленні ремонту

  • Безкоштовна чистка ноутбука від пилу при заміні деталей

  • Повернення грошей на послуги без проблем, якщо сервіс не сподобається!

  Переваги SSD перед HDD

  Замінюючи HDD на SSD, ви збільшуєте швидкість роботи ноутбука в рази: мінімум удвічі швидше завантажується операційна система, виконується робота з офісними програмами та відеофайлами, на 50-55 % збільшується швидкодія в іграх і в 4 рази швидше обробляються аудіофайли. Крім швидкості, SSD має ряд інших переваг:

  • Надійність і безшумність. Так як в SSD відсутні механічні елементи, вони набагато стійкіше перед ушкодженнями, ударами, механічними вібраціями і т.д. З цієї ж причини вони не видають ніякого шуму при роботі.
  • термостійкість.
  • Невисоке споживання електроенергії. SSD використовують менше електроенергії. так, в порівнянні з HDD, вони дозволяють економити заряд акумуляторної батареї до 2 годин.
  • Мала вага і розмір.

  Вартість установки SSD в Києві

  Ціна послуги залежить від обсягу твердотільного накопичувача. Підбирати накопичувач потрібно виходячи з можливостей і характеристик ноутбука, визначити які точно зможе фахівець нашого сервісного центру. Щоб дізнатися подробиці, телефонуйте за номером на сайті, або заповнюйте форму для зв'язку. Фахівець зв'яжеться з вами і відповість на всі питання.

  установка SSD – ціна

  Послуга з установки SSD Ціна
  виклик майстра50 грн
  установка SSDвід 200 грн

  Облужіваем всі бренди ноутбуків

  Чистка ноутбука і профілактика в Києві

  Установка SSD на ноутбук

  Заміна SSD на HDD в Києві

  Який SSD вибрати

  Встановлювати SSD можна як замість HDD, так і на додаток до нього. Перший варіант оптимальний для тих, кому не потрібно зберігати на ноутбуці дуже багато інформації. В такому випадку буде достатньо накопичувача об'ємом 120 Гб або 240 Гб.

  Якщо стоїть завдання збільшити обсяг пам'яті ноутбука, то ставлять SSD замість основного жорсткого диска, а сам HDD ставлять на місце CD. В цьому випадку всі програми і операційна система записуються на твердотільний накопичувач, а на HDD зберігаються дані. Таким чином можна відмінно модернізувати ноутбук.

  Вибір обсягу SSD залежить від завдань, які ви покладаєте на свій лептоп:

  • 120 Гб - буде досить, щоб встановити ОС і базовий програмний пакет, більше для виконання «офісних» завдань навряд чи знадобиться. Така модифікація «розжене» навіть старенький ноутбук;
  • 240 Гб - вибір геймерів. звісно, вимоги сучасних ігор зростають з кожним днем, але якщо ви шанувальник певної гри або проходите кожну до кінця, а потім ставите нову, то цього обсягу буде цілком достатньо;
  • 500 Гб - оптимальний варіант для тих, хто працює з відео та 3D-редакторами. Обсяг дозволяє і встановлювати програми, і зберігати результати;
  • 1 Тб і більше - варіант для тих, хто хоче назовсім позбутися HDD. перспективна ідея, але досить дорога.

  Консультант нашого центру допоможе визначитися з вибором, враховуючи всі ваші побажання, а також характеристики ноутбука.

  Зв'язатися з нами: