Криптовалюта Ethereum (ETH): зміни у вартості криптовалюти, її прогнози та її обмін на USDT з мінімальною комісією

Серед тисяч криптовалют найпопулярнішими сьогодні вважаються біткоїн та ефіріум.. Прогнози яких зараз дуже активно обговорюються на просторах Інтернету. У цій статті ми розповімо про створення та особливості криптовалюти ефіріум (ETH), а також про те, як купити ефіріум за допомогою USDT (tezer).

Як створюється криптовалюта ETH?

Криптовалюта із токеном Ethereum (ETH) вперше з'явилася через 2 роки після створення платформи Ethereum – в 2015 році. За характеристиками ефіріум схожа на першу у світі криптовалюту – біткойн.

Монети ETH створюються так:

є майнери, які працюють над створенням нових блоків у блокчейні. Кожен новий блок у середньому з'являється раз у 15 секунд. А за створення цих блоків майнери одержують винагороду у розмірі 3х коїнів ефіріуму., ціна яких на сьогоднішній день дорівнює 1607 доларів США.

Різниця між ETH та Ethereum

Через схожі на перший погляд назви можна заплутатися між поняттями ETH і Ethereum..

Ethereum – це блокчейн-платформа, на основі якої створена криптовалюта ефіріум (ETH). На Ethereum можна створювати й інші коїни для продажу, обмежень у кількості яких немає.

ETH – це криптовалюта чи віртуальна валюта, яка створена на блокчейні Ethereum.

За всю історію існування ефіру, курс не перевищував $3874,35.

Плюси та мінуси торгівлі ефіром (ETH)

Із головних плюсів можна виділити:

  • хороші прогнози на майбутнє, тому за кількістю покупок монет ETH стоїть на другому місці, відразу після BTC;
  • дуже швидка обробка транзакцій.

З мінусів виділяють:

  • волатильність;
  • відсутність правил регулювання курсу.

По суті, ці мінуси відносяться практично до кожної віртуальної валюти, у тому числі і до біткоїну.

Як обміняти ETH на USDT з мінімальною комісією?

Для обміну ETH / USDT потрібно знайти платформу з низькими комісіями. Це може бути крипто біржа, P2P-платформа або онлайн обмінник. Через відсутність єдиної встановленої системи комісій, кожна платформа їх регулює на власний розсуд.

На платформі слід перейти до розділу "Обмін", в якому вибрати назву токенів та написати бажану суму для обміну. Відразу внизу під сумою буде вказано розмір комісії та курс, за яким буде здійснено обмін. Клацніть на підтвердження та перевіряйте свій баланс.