Прошивка принтера

Прошивка принтера – це заміна програми, закладеної в головну плату принтера виробником, на іншу. Нова програма відключає в апарата перевірку наявності чіпів на картриджах. Після зміни програмного забезпечення будь-який заправлений картридж принтер вважатиме новим. Прошивка принтера знімає потребу замінювати чіп у картриджі при кожній заправці.

Прошивка – послуга, яка замовляється та оплачується окремо. Тому якщо ви дістали порожній картридж з нового принтера, можете не сумніватися, він не прошитий.

Перевірити чи прошитий апарат також можна роздрукувавши лист конфігурації. Для кожної моделі принтера команди для виведення конфігураційного листа різні. Знайти як роздрукувати звіт на вашому пристрої допоможе інструкція до апарату, всесвітня мережа або наші майстри. Зателефонувавши за телефоном 8 (499) 545-85-15, ви отримаєте покрокову консультацію як роздрукувати лист конфігурації та визначити, чи прошивався раніше ваш апарат.

У роздрукованому звіті про конфігурацію принтера шукаємо рядок Версія програмного забезпечення принтера. Саме вона має значення. Цю версію немає потреби запам’ятовувати. Для подальших заправок вам потрібно запам’ятати лише прошитий ваш принтер чи ні.

Навіщо прошити принтер?

Щоб позбавитися необхідності міняти чіп в картриджі кожен раз, коли замовляєте заправку.

Кому варто прошити принтер?

Якщо ви друкуєте багато, картридж швидко закінчується, і часто замовляєте заправку картриджа. У цій ситуації оплачувати чип додатково стає невигідно. І можна замовити послугу прошивки принтера для того, щоб далі заправки виходили дешевше.

Якщо ви друкуєте в середньому темпі або мало, заправляєте картридж раз на півроку або й того рідше, прошивка вам не потрібна. Замовте заправку картриджа з чипом. Економити прошиваючи апарат у цьому випадку не вийде.

Отже:

Прошивка принтера потрібна рідко. Тільки якщо у вас справді великі обсяги друку. Тоді вигідно буде все ж таки прошити принтер і позбутися чіпів.
При дрібних та середніх обсягах друку прошивка принтера не потрібна.